bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

ŞOFÖRLER ODASINDA VARLICA’YA RAKİP VAR

25 Şubat Pazar gününe planlanan Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına rakip çıktı.

ŞOFÖRLER ODASINDA VARLICA’YA RAKİP VAR
ŞOFÖRLER ODASINDA VARLICA’YA RAKİP VAR admin
Bu içerik 934 kez okundu.

    14 Nolu eski Kamyoncular Kooperatifi başkanı Osman Ayar, 25 Şubat Pazar günü yapılması kararlaştırılan, 622 üyeli Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

    Ayar, kendisinin 25 yıldır nakliye sektöründe hizmet verdiğinin altını çizerek;  1990 yıllarında yokluklar ve zorluklar içerisinde Hendek ilçesinde Kamyoncular Kooperatifi kurmak sureti ile kamyoncu esnafını bir çatı altında topladıklarını belirterek;  “başta kamyoncu esnaflarımız olmak üzere taksici, minibüsçü,tırcı esnaflarının dert ve sorunlarını yakınen biliyorum.Şu an itibarı ile mevcut başkanımız  Cemil Varlıca uzun yıllardır  oda başkanlığını elinden geldiğince yürütmekte olup bizim ağabeyimizdir. Başkanımız Varlıca’nın yüzünün eskidiğine,  ilk günkü hırsını ve şevkini kaybettiğine inanıyorum. Bu nedenle  oda başkanlığına adaylığımı açıkladım. Emekli bir şoför olarak tüm meslektaşlarımı odaya ve sorunlarına sahip çıkmaya çağırıyor yapılacak kongrede desteklerini bekliyorum” dedi. Ayar yapılacak olan kongrenin üyelerimize hayırlı olmasını dileyerek mevcut başkan Varlıca’ya da başarı temennisinde bulundu.

Osman Ayar kimdir?

1964 Hendek doğumlu. İki dönem 14 Nolu Kamyoncular Kooperatifi başkanlığı yaptı ve halen aynı kooperatifin yönetim kurulu üyeliğini yapmaktadır. Ayar, evli ve 9 çocuk babasıdır.

Cemil Varlıca kimdir?

Cemil Varlıca küçük yaştan beri nakliye ticaretinde çalışmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.Cemil Varlıca, 1999 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde 5 dönemdir oda başkanlığını yapıyor.  Varlıca için adeta kamyon ve tır üzerinde büyümüştür dersek abartı olmaz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da