bizimhendek.com
Advert
Advert

Her şey daha güzel bir Hendek için

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret etti. Belediye çalışmaları ve ilçeye yapılacak projeler hakkında bilgi veren Püsküllü,2018 yılının atılım yılı olacağını belirterek,"Hendek halkı her şeyin en güzeline layık. Her şey daha güzel daha modern Hendek için”dedi.

Her şey daha güzel bir Hendek için
Her şey daha güzel bir Hendek için admin
Bu içerik 356 kez okundu.

 “MÜSİAD örnek bir STK’dır”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Püsküllü MÜSİAD’ın bir okul olduğuna vurgu yaparak, "MÜSİAD’in çok farklı bir özelliği var. MÜSİAD, bir okul gibi oldu. Bir taraftan iş hayatında işadamının önünü açıyorken, diğer taraftan ona yeni yol gösterip yeni kapılar açıyor. Bir başka taraftan da memleketle ilgili yönetim kaygısı çeken arkadaşlarımızı yetiştiriyor ve bir yerlere gönderiyor. MÜSİAD’ın içerisinden çok değerli belediye başkanları ve siyasetçiler çıktı. Bu, MÜSİAD içerisinde edindiğimiz, bilgi, tecrübe ve çevrenin katkısıyla oldu" şeklinde konuştu.

Coşkun: “Başkanlarımızın yanınızdayız”

Gerek ilçenin kalkınması, gerekse belediyenin projeleri hakkında yapılması gerek çalışmalarla alakalı MÜSİAD olarak kendilerine düşen herhangi bir konu olduğu takdirde seve seve yanlarında olacaklarını ifade eden MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar Coşkun; gösterdiği sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI