bizimhendek.com
Advert
Advert

GAZANIZ MÜBAREK OLSUN

Sakarya jandarma alay komutanı Albay Cengiz Yiğit Tüm Hendek Muhtarlar Derneği başkanlığına iadei ziyarette bulundu.

GAZANIZ MÜBAREK OLSUN
GAZANIZ MÜBAREK OLSUN admin
Bu içerik 922 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Allah birliğinizi daim eylesin

   Dernek binasında muhtarlarla bir araya gelen Albay Yiğit, Hendek’te muhtarlar arasında gördüğü birlik ve beraberliğin örnek teşkil ettiğine vurgu yaparak; “ Hendek Sakarya’mızın güzide ilçelerinden biri. Sanayisiyle, eğitim kurumları ce STK’larıyla uyumun üst safhada olması ilçe adına büyük kazanç. Allah bu birlik ve beraberliğinizi bozmasın” dedi.

   Duyarlılığınıza teşekkür ediyorum

   Albay Yiğit; Coğrafi ve nüfus olarak gözde ilçelerden olan Hendek İlçe Jandarma Komutanlığımız asayiş olaylarına anında müdahalede bulunması, emniyet teşkilatımıza başta muhtarlarımız olmak üzere vatandaşlarımızında duyarlılıkla yardımda bulunmasından dolayıda teşekkür etti.

    Gazanız mübarek olsun

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Tüm Hendek Muhtarlar derneği Başkanı Emin Kula’da, “jandarma teşkilatımızın biz muhtarlara kapılarını her daim açık tutması, dilek ve temennilerimizi dinlemesi ilçemiz adına güzel gelişmeler.” diyerek , Suriye-Afrin bölgesine  TSK’nın yapmış olduğu bölgeyi terörist odaklardan temizlemesi operasyonunda şahsınızda tüm Silahlı Kuvvetler ve törörle mücadele eden emniyet birimlerimize Allah kuvvet versin, Allah ayaklarına taş değdirmesin, gazanız mübarek olsun” temennisinde bulundu.

Aracına kadar eşlik etti

   İkramların ardından Albay Cengiz Yiğit’e çiçek takdim eden başkan Kula, Albay Yiğit’i ve bereberinde bulunan Hendek jandarma komutanı Yüzbaşı Deniz Kün’ü aracına kadar yolcu etti.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da