bizimhendek.com
Advert
Advert

Koca reis İsmail Çakmak dualar eşliğinde defnedildi.

Nuriye mahallesi böyle bir cemaat görmedi.Ülkücü camianın abisi İsmail Çakmak yakalandığı amansız hastalığa mağlup oldu ve hakka yürüdü.

Koca reis İsmail Çakmak dualar eşliğinde defnedildi.
Koca reis İsmail Çakmak dualar eşliğinde defnedildi. admin
Bu içerik 1011 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Evli ve iki çocuk babası Çakmak, Nuriye mahallesindeki ikametgahından alınarak Nuriye mahallesi camiine getirildi. Ailenin yakınları taziyeleri burada kabul ettiler. Siyaset ve iş dünyasının yanı sıra ülküdaşların yalnız bırakmadığı cenaze namazı Nuriye mahallesi camiinde kılınırken kalabalık cemaatin bir bölümü de Erenler camiinde öğlen namazını kıldılar. Namaz sonrası merhum için cemaatten helallık alındı.  Emekli Erenler camisi imamı Musa hoca tarafından kıldırılan cenaze Nuriye mahallesi aile kabristanlığına defnedildi.

Bizim Hendek ailesi olarak merhum abimize Allah'tan rahmet, aile efradına, yakınlarına, sevenlerine ve ülkücü camiaya bas sağlığı dileriz. Cenab-ı Allah her mümin ve mümine kullarına böylesi cemaat nasip eylesin. 

NOT: Cenaze namazı ve helallik alımı videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI