bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Bayraktepe’den fotoğraflı yanıt!

Aralarında küskünlük olan ilçe başkanları ile belediye başkanları arasında gösterilen Ali Kemal Sofu ve İrfan Püsküllü aynı karede…

Bayraktepe’den fotoğraflı yanıt!
Bayraktepe’den fotoğraflı yanıt! admin
Bu içerik 1450 kez okundu.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun dün gece sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğraf, Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ile aralarının açık olduğu iddialarına yanıt olarak yorumlandı.

Sakarya’da aralarında küskünlük bulunan AK Partili ilçe başkanları ile belediye başkanları arasında Püsküllü ve Sofu’nun da adı geçiyordu.

5 İLÇENİN ADI GEÇİYORDU

Medyabar.com adlı haber sitesinde yer alan ve siyasi kulislere dayandırılan haberde; Akyazı, Hendek, Karasu, Pamukova ve Taraklı’da AK Parti İlçe Başkanları ile Belediye Başkanları arasında küskünlük bulunduğu yazılmıştı.

"ŞAŞKINLIKLA OKUDUM"

Sofu, söz konusu bu haberle ilgili sorulara; “Haberi şaşkınlıkla okudum” yanıtı verdi. Her hangi bir açıklamada ise bulunmayan Sofu, dün gece yaptığı fotoğraflı paylaşımında ise “Belediye Başkanımız ve Yardımcılarıyla Bayraktepe Tesislerimizde Payitaht Abdulhamit'i Seyrediyoruz” ifadesine yer verdi. Serkan Köse

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?