bizimhendek.com
Advert
Advert

200 sporcu kuşak yükseltti

Hendek Karate Takımı Kuşakları Yükseltti Hendek Belediyesi Karate takımı kuşak terfi imtihanında sporcular ter dökerek bir üst kuşağa terfi etti.

200 sporcu kuşak yükseltti
200 sporcu kuşak yükseltti admin
Bu içerik 518 kez okundu.

Hendek Kapalı spor salonunda yapılan kuşak terfi imtihanına giren 200 sporcu bir üst kuşağa terfi ederek diplomalarını aldılar.

Sarı, Turuncu, Yeşil, Mavi, Kahverengi ve siyah kuşakta sınava girerek terfi eden ve diplomalarını alan sporcuların mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Kuşak terfi sınavı sonrası Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP Belediye Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır, Antrenör Nurkan Kayacık ve şampiyon sporcular Karate terfi sınavında ter dökerek bir üst kuşağa geçen sporculara diplomalarını takdim ettiler.

Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık “ Her geçen gün sporcu sayımızın artışı ile birlikte alt yapıdan şampiyon sporcular yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Sporcularım kendilerini her geçen gün geliştirerek bir üst kuşağa geçerek şampiyon olma arzusu içerisinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Sporcularımızın başarılarını takdir eden ve desteklerini her şekilde gösteren ailelerimize çok teşekkür ediyorum. Öncelikle sporcularımızın başarılı olmaları için aileler üzerlerine düşen görevleri hakkı ile yerine getirerek bizlere büyük katkı sağlıyorlar. Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Halk Eğitim Müdürümüze ve  tüm idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da