bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

CUMA’NIN ADRESİ BU KEZ DİKMEN’Dİ‬‬

Hizmet yapmaktan fırsat buldukça halkın arasında katılarak halkla yüz yüze geörüşmek sureti ile halkın dertlerini dinleyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün bu Cuma gününün adresi Dikmen mahallesi oldu.

CUMA’NIN ADRESİ BU KEZ DİKMEN’Dİ‬‬
CUMA’NIN ADRESİ BU KEZ DİKMEN’Dİ‬‬ admin
Bu içerik 542 kez okundu.

Protokol Dikman’de, Hendek hizmet zengini

   Püsküllü, beraberinde ilçe kaymakamı Orhan Burhan, ilçe Jandarma komutanı Yüz. Deniz Kün, İlçe Emniyet Müdürü Şevket ilhan, Hendek Muhtarlar Derneği başkanı Emin Kula,Dikmen mahalle muhtarı Menderes Ayvaz, Hendek AK Parti ilçe başkanı Ali Kemal Sofu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,uzak mahallelrden sorumlu koordinatör meclis üyesi Mahmut Nedim Alkan’dan oluşan heyet Cuma namazını Dikmen camiinde ifa ettiler. Namaz öncesi mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyeti Dikmen mahallesi sakinleri yapılan hizmetlerden mutlu olduklarını ifade etmeleri heyeti sevindirdi.

2018 yılında hiçbir eksiğimiz kalmayacak

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü; “ Hendek yeni  Belediyeler kanunu  istikametinde coğrafi olarak çok genişledi. Hizmet bölgemizin genişlemesi  nedeni ile imkanlarımız ölçüsünde  hizmetlerimizi aksatmamaya gayret ediyoruz. Hendek her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Bölgemizi geziyoruz, muhtarlarımızla ve bölge insanımızla yüz yüze görüşerek hem yapılan-yetiştirilemeyen hizmetlerimiz yerinde görme fırsatımız oluyor. Eksik kalan yerleri programımıza aldık inşallah 2018 yılı içerisinde yapacağımız hizmetlerle tüm eksikliklerimizi tamamlayacağız” dedi. Heyet mahalle sakinleri ile birlikte cami önünde hatıra fotoğrafı çekilmesi ile ziyaret sona erdi.

 AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?