bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

HENDEK ÖRNEK BİR İLÇE

Teksen Okulları Hendek Eğitim kurumu müdürü Erol Özkan, ilçemizde çit ve tel üzerine ülke genelinde söz sahibi iş adamı Ahmet Yarıcı ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladılar.

HENDEK ÖRNEK BİR İLÇE
HENDEK ÖRNEK BİR İLÇE admin
Bu içerik 1767 kez okundu.

Yeni Mahalle D-100 karayolu üzerindeki özel okulu kendi hizmet kervanına  katarak Sakarya’dan sonra ilçemizde de eğitim öğretim dalında ilçemiz gençlerine hizmet vermeye başladı. Eğitimin insana beşikten mezara kadar  zaruretine dikkat çeken okul müdürü  Erol Özkan; “ Teksen koleji olarak eğitim dalında hizmet veriyoruz. Eğitim, kişinin yaşadığı toplum içinde değeri olan, yetenek, tutum ve diğer davranış biçimlerini geliştirdiği süreçtir” diyerek  Sakarya’da olduğu gibi Hendek’te de öğrencilerimize verdiğimiz eğitimle  göz dolduracağımıza gönülden inanıyoruz” dedi.

İlçenin sosyo ekonomik ve kültürel gelişimine dikkat çeken  Özkan; “ Hendek ilçesi Sakarya yerelinde önde ve örnek  olan bir ilçe” diyerek  Hendek’e bakış açısını anlattı. Okul müdürü Özkan, ziyaretinde 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü kutlayarak çalışmalarımızda başarılar diledi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI