bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Atike Hanım Anadolu Lisesine Zenginleştirilmiş Kütüphane

İçerisinde internet hizmeti olan, öğrenciye dilediği zaman destek verecek Z (zenginleştirilmiş) Kütüphanesi Hendek Atike Anadolu Lisesi’nde açıldı.

Atike Hanım Anadolu Lisesine Zenginleştirilmiş  Kütüphane
Atike Hanım Anadolu Lisesine Zenginleştirilmiş  Kütüphane admin
Bu içerik 503 kez okundu.

Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi Prof. Dr. Muzaffer Sofuoğlu Kütüphanesi açılışına Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Şube Müdürleri Mehmet Arslan, Bedir Bayram, Muhammet Turgut, Okul Müdürü Şerif Özbakkal, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Z Kütüphanesi açılışı öncesi barındırdığı özellikleri ve öğrencilere sağlayacağı katkılar hakkında protokol üyelerine bilgi verdi. Kurdele kesiminin ardından protokol üyeleri kütüphaneyi gezerek, Z Kütüphanesinde incelemelerde bulundular. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, kütüphanenin hayırlı olmasını dileyerek “Ünlü yazar Jonathan Swift’in dediği gibi ‘Dünyayı yöneten, kalem, mürekkep ve kâğıttır’ Bunu bilerek hayatınıza yön verin. Lütfen ama lütfen çok kitap okuyun.”diyerek öğrencilere tavsiye de bulundu.

Okul müdürü  Şerif Özbakkal "Öğrencilerimiz bu kütüphanede hem kitaplardan yararlanmakta hem de boş vakitlerini geçirecek kitapla dolu sosyal bir ortama kavuşmaktadır.Kitap okumadan yapılan bir eğitimin yarım kalmış olacağı düşüncesindeyiz ve öğrencilerimize bu yolda eğitim vermenin önemli olduğu düşünüyoruz."dedi.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?