bizimhendek.com
Advert
Advert

MİMAR ŞİŞMAN SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ

Hendek Milliyetçi Hareket Partisi Hendek Belediye Meclisi üyesi Mimar Şişman, Sakarya MHP il teşkilatının kendisi hakkında aldığı karara yaptığı yorumu sosyal medya sayfasından yanıt verdi.

MİMAR ŞİŞMAN SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ
MİMAR ŞİŞMAN SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ admin
Bu içerik 807 kez okundu.
Reklam

 

Şişman; “ Beni MHP ihraç için disiplin kuruluna sevketmiş doğrusunu yapmışlar. Bende onları akp ye teslim olduklarından dolayı Allah’a havale ediyorum. İlk disiplin kurul maceramda üzülmüştüm ben bir ülkücü gibi davranıp milletin emanetine el uzatan akp ye niçin hayır diyorum diye bana cezalandırdılar. Meğer ozamandan tabanda ısınma başlamış. İsabet olur benimle birlikte akp ile birleşmek olmaz. Atın beni MHP den bir gün biz ülkücüler hepinizden bunun siyasi hesabını soracağız.Bu halk herşeyi bilecek ve öğrenecek. Ülkücü kendine köpek diyen bir adamın peşinden gitmez. Artık halktan aldığımız görevi 3 yıldır tek başıma taşıdım MHP beni her ortamda ve kararda yanlız bıraktı. Bundan sorada aynısı olacak ben aldığım vazifeyi zamanı gelince bırakacağım Meclis üyeliğin akp ye geçmesine müsade etmiyeceğim.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-01-10 Bu kaçıncı ihraç bırakın insanların aklıyla alay etmeyi. Sizin amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. İnsanlları itibarsızlaştırmaya yönelik tribüne oynamayın bu size bir şey kazandırmayacağı gibi Cengiz beyede bir şey kaybettirmez
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seçimlere girecek 9 parti açıklandı. İyi Parti yok!
Seçimlere girecek 9 parti açıklandı. İyi Parti yok!
Koca reis İsmail Çakmak dualar eşliğinde defnedildi.
Koca reis İsmail Çakmak dualar eşliğinde defnedildi.