bizimhendek.com
Advert
Advert

HENDEK DAHA YAŞANABİLİR İLÇE Mİ?

Ben yıllardır yurt dışında çalışan ve emekliliğimin ardından memlektim olan Hendek ilçesine döndüm. Gördüğüm bir eksikliği medeni ölçüler içerisinde yetkililere sizlerin aracılığınız ile iletmek istiyorum. Yardımcı olursanız yoldaki bir taşı kenara çekmiş oluruz. İlçemizde bazı caddeler üzerinde Belediye tarafından yapılan dolmuş durakları mevcut. Ve bu durak yerleri hepsi aynı ölçülerde dizayn edilmiş. Oysa bu durak yerlerinin yaşanan yoğunluğa göre büyültülüp küçültülerek yapılması gerekmez mi?

HENDEK DAHA YAŞANABİLİR İLÇE Mİ?
HENDEK DAHA YAŞANABİLİR İLÇE Mİ? admin
Bu içerik 1153 kez okundu.

    Konuyla ilgili birde fotoğraf gönderiyorum ki dedlil olsun. Okuyucumuz diyor ki; “ Dikkatlice baktığımızda durağın yeterli gelmediği aleni olarak ortada. Birde bu insanların yağışlı havada durakta bekleyeceklerini siz düşünün, işin içinden çıkabilir misiniz?

Şu halde durakların tekrardan gözden geçirilmesi ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden dizaynı gerekiyor. Tabi buradan ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Daire Başkanlığınada bir sözüm olacak. Göndermiş olduğum fotoğrafa dikkatlice bakılacak olur ise  yolcu taşıma araçlarında ayrılan durak alanlarının özel oto sürücüleri tarafından işgal edildiğini görüyoruz.  Yetkililerin her bir etkinlikte dile getirdikleri ve yaptıkları icraatler ile ilçeyi daha yaşanabilir hale getirdiklerini büyük bir gurur ile söylüyorlar. Sorarım size. Bu görüntüye bakarak ilçenin daha yaşanabilir bir ilçe olduğunu söyleyebilir misiniz? Bizler duyarlı vatandaşlar olarak dilek ve temennilerimizi, şikayetlerimizi yetkililere ulaştırmalıyız ki vatandaşlık görevimizi yapmış olalım. Bu sitemimi haber olarak paylaşmanızı bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa     2018-01-08 Hendekte trafik ekibi bir tane polis sayısı az gelişen Hendek için mevcut personelin 2 katı kadar daha emniyete takviye yapılmadan burası düzelmez .. bir çok cadde tek yön olduğu halde insanlar umursamadan o yolda ters giderek insanların hayatını malını hiçe sayıyor (((. burası Hendek kardeşim. ))) meşhur Hendek lafı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİZ ŞOV PEŞİNDE DEĞİLİZ.  DERDİMİZ MAKAM MEVKİ DEĞİL
BİZ ŞOV PEŞİNDE DEĞİLİZ. DERDİMİZ MAKAM MEVKİ DEĞİL
HAMZA YERLİKAYA’DAN SÖZ ALDIK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ
HAMZA YERLİKAYA’DAN SÖZ ALDIK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ