bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

BERBERLER ODASINA BAŞKAN ADAYI

Berberler ve Kuaförler odası seçimlerinde aday olacağını açıklayan Hüseyin Yüksel adaylığını basın açıklaması ile duyurdu. Yüksel; “ Hendek'imizin cefakâr sanatkârları,çok kıymetli meslektaşlarım,berberler,kuaförler ve siz saygıdeğer hemşehrilerim. Meslek odamız kanalı ile yerel gazetelerden aldığımız bilgiye göre 19 Ocak 2018 Cuma günü Hendek Berberler ve Kuaförler Odası'nın kongresi yapılacaktır. Bu mesleğin içinde çıraklıktan bu güne 25 yılını geçirmiş bir kardeşiniz olarak yapılacak bu kongrede ben de aday olacağım.”

BERBERLER ODASINA BAŞKAN ADAYI
BERBERLER ODASINA BAŞKAN ADAYI admin
Bu içerik 355 kez okundu.

   Açıklamasına devam eden Yüksel;  “ Ben ve arkadaşlarım, meslektaşlarımızın halen yaşadığı çözülememiş,artık kangren olmuş ne kadar sorun varsa, hepsini biliyor ve bu sorunların çözümü için ne yapılması gerektiğini,ne tür düzenlemelerin gerekli olduğuna vakıfız. Tek eksiğimiz siz değerli meslektaşlarımız ve siz kıymetli müşterilerimizin bizlere inanması ve güvenmesidir.”dedi.                    

   Mevcut başkan Vahdet Çilek’e de göndermede bulunan Yüksel;  “  20 yılı aşkın süredir halen görevde olan değerli büyüğümüz,başkanımız Vahdettin Çilek ağabeyimizde belli bir süre, bu görevi layıkıyla yaptı.Bizleri en güzel şekilde temsil etti,ancak aktif mesleğin içinden koptuktan sonra yenilikleri, gelişmeleri ve bizlerin sorunlarını takip etmediği, dolayısı ile çözümü içinde bir çaba sarfetmediğini hep birlikte görmekteyiz.Kendisinden isteğimiz bu mesleğe gönül vermiş ve bu meslektende emekli olmuş birisi olarak,bundan sonra bizlere yol gösterici bir ağabeylik yapması olacaktır.”                             

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?