bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

14 NOLU KAMYONCULAR KOOPERATİFİNİN YENİ YIL DAYANIŞMASI

Hendek 14 Nolu kamyoncular kooperatifi üyeleri her biri ayrı mekanda değil çalışma arkadaşları olarak yeni yıla bir çatı altında kooperatif binasında kutladılar.

14 NOLU KAMYONCULAR KOOPERATİFİNİN YENİ YIL DAYANIŞMASI
14 NOLU KAMYONCULAR KOOPERATİFİNİN YENİ YIL DAYANIŞMASI admin
Bu içerik 533 kez okundu.

  Ayar, “Allah birliğimizi daim eylesin”

     Yeni yıl kutlamaları öncesinde kooperatif binasında toplanan kooperatif üyeleri ve çalışma arkadaşları şoförlere hitaben bir konuşma yapan kooperatif başkanı Hasan Ayar yaptığı konuşmasında; “  Allah’a şükürler olsun ki  kazasız belasız bir yılı daha geride bıraktık. Kooperatif üyelerimiz olarak  birlik ve beraberliğimiz ve yek vücut olmamız bizlere kuvvet kazandırdı ve siz üyelerimizin bizlere desteği çalışma şevkimizi artırdı.  Bölgemizde bulunan sanayi tesislerimiz ile ikili ilişkilerimiz neticesinde bizler nakliyat kooperatifi olarak sanayicilerimizden sanayicilerimiz de biz kopperatif hizmetlerinden memnunlar. İnşallah bu çalışma tempomuzu aynı kararlılık ve inançla sürdüreceğiz.  Yeni yılın tüm İslam alemine, Türk milletine ve ilçemize hayırlara vesile olmasını diler, kazasız belasız yeni bir yıl diliyorum” sözleri kooperatif üyelerince ayakta alkışlandı.

 Başkanımıza teşekkür ediyoruz

   Geçmiş bir yılın muhasebesinin yapıldığı  yılbaşı etkinliğine katılan üyeler adına bir konuşma yapan üye de “ bir yılı daha geride bıraktık. Yeni bir yıla girdiğimiz şu son dakikalarda kooperatif üyelerimizi bir çatı altında toplayarak dayanışma örneği gösteren başkanımıza üyeler olarak teşekkür ediyoruz. Başkanımızın da dediği gibi yeni yıl bizlere hem ticari hemde sağlık olarak hayırlar getirsin” dedi.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-01-04 İşte başkan işte dayanışma Hendek adına güzel bir gelişme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?