bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM BURHAN'DAN YENİ YIL MESAJI

2017 yılını geride bırakırken, tüm vatandaşlarımızın daha huzurlu, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmeleri konusunda umutlu olduğumuz yeni bir yıla giriyoruz.

KAYMAKAM BURHAN'DAN YENİ YIL MESAJI
KAYMAKAM BURHAN'DAN YENİ YIL MESAJI
Bu içerik 495 kez okundu.

İlçemizde, başta huzur ve güvenlik olmak üzere her anlamda daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için kamu kurum ve kuruluşlarımız, belediyemiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile koordinasyon içinde önemli bir yılı geride bıraktık. 2018 yılında da hep birlikte daha güzel bir Hendek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hiç kuşkusuz bu hususta Hendek’ te yaşayan her bir vatandaşımıza da önemli görevler düşmektedir. Bu anlayışla ilçemizin ve ülkemizin bugüne kadar elde ettiği başarıları yeni başarılarla perçinlemeli, çocuklarımıza daha güzel ve huzurlu bir ülke bırakmanın çabası ve çalışması içerisinde olmalıyız. 

Ülkemizin birlik ve beraberliğine, halkımızın huzur ve güvenine kasteden hain terör saldırılarına maruz kalarak hayatını kaybeden masum vatandaşlarımıza ve şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize bir kez daha sabır ve başsağlığı diliyorum. 

Dün olduğu gibi bugün de, yarın da birlik ve beraberliğimize yönelen bu tehditlerin başarıya ulaşma şansları yoktur. Bizlere düşen; birlik ve beraberlik içerisinde birbirimizi daha çok severek ilçemiz ve ülkemiz için çalışmaktır. 

Bu duygu ve düşüncelerle Hendek’ te yeni bir yılı karşılamanın sevincini tüm Hendekli hemşehrilerimizle gönülden paylaşıyor, yeni yılın ilçemiz insanlarına ve ülkemize güzellikler getirmesini diliyor, ilçemizde görev yapan sivil, asker tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının, saygıdeğer Hendeklilerin yeni yılını içtenlikle kutluyorum. 

 

  Orhan BURHAN

Hendek Kaymakamı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI