bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

PÜSKÜLLÜ’DEN YOL ATAĞI

HENDEK’TE YOLLAR AÇILIYOR Vatandaşların yaşantılarını sorunsuz devam ettirmeleri için gerekli tüm hizmetleri yerine getirmek üzere ilçenin çeşitli mahallelerinde çalışmalar gerçekleştiren Hendek Belediyesi nüfusun artması ile birlikte gelen talepler doğrultusunda yeni yollar açıyor. Başkan İrfan Püsküllü, “Yeni yollar sayesinde ilçemiz nefes alıyor”dedi.

PÜSKÜLLÜ’DEN YOL ATAĞI
PÜSKÜLLÜ’DEN YOL ATAĞI
Bu içerik 809 kez okundu.

Plan ve Proje Müdürlüğü ekipleri tarafından yerinde yapılan titiz çalışmalar sonucu 2017 yılı itibari ile 77 yeni dosyanın toplamda 6135 m uzunluğundaki yol açma ve yol genişletme sorunu daha çözüme kavuşturuldu.

 Yeni yerleşim bölgelerinde yapılaşma ve altyapı hizmetlerinin verilebilmesi için önemli olan bu hususta Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün talimatları ile Plan ve Proje Müdürlüğü ekipleri tarafından, vatandaşların yol talepleri imar planına ve uygulama esaslarına bağlı kalınarak çözüme ulaştırılıyor.

Plan ve Proje Müdürlüğü’ne ulaşan bu yol taleplerinin % 81’i uzlaşma yoluyla çözülerek uygulanmaya başlanması için Fen İşleri Müdürlüğüne havalesi yapıldı. Kalan kısımlar ile ilgili çalışmalar ise devam ediyor. Çözüme kavuşturulmuş olan yol çalışmaları ile ilgili bilgiler aşağıdaki tabloda mevcuttur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da