bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Hendek’te 29 ayda 639 ev temizlendi

Hendek Belediyesi, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların derdine derman olmaya devam ediyor. “Çiçekler Sosyal Hizmet Aşkına Projesi” her gün bir mahallede hizmet eli uzatıyor. Proje başladığı günden bu yana dönüşümlü olarak 29 ayda 88 evde 639 defa temizliğe gidildi.

Hendek’te 29 ayda 639 ev temizlendi
Hendek’te 29 ayda 639 ev temizlendi
Bu içerik 558 kez okundu.

Hendek Belediyesi, ilçede yaşayan yaşlı, engelli ve kendi işlerini göremez durumdaki vatandaşlara yönelik ev temizliğine her gün bir mahallede devam ediyor. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün göreve geldiğinde gönderilen çiçekler, sosyal hizmete dönüşmüştü.  Çiçeklerin satışı ile alınan sosyal hizmet aracı, her gün bir mahallede ev temizliği yaparak hizmet veriyor. Belediyenin oluşturduğu ekip tarafından evleri temizlenen yaşlı, yatalak, engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlar, sağlıklı bir ortama kavuşmanın keyfini yaşarken, bu güzel hizmetten dolayı Başkan Püsküllü ve ekibine teşekkür ediyor.

   

 

Hiç kimse kimsesiz değil, bu zaman ve her zaman…

 

Başkan Püsküllü, “ İlçemizde yaşlı, yatalak, engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlarımız bulunuyor. Muhtarlarımız aracılığıyla bunların tespitlerini yapıyoruz. Sosyal Hizmet minibüsümüz vatandaşımızın evine gidiyor ve aracımızda bulunan çamaşır makinası ile çamaşırlarını yıkayıp, evlerini temizliyor. Yaşlı, yatalak ve engelli vatandaşlarımıza sahip çıkıyoruz. Bu hizmetimiz dönüşümlü olarak devam ediyor “ Dedi. Belediyenin bu hizmetinden yararlanmak isteyen yaşlı ve engelli vatandaşlar 6146152 no’lu telefondan bilgi alabilirler. Proje başladığı günde itibaren 29 ayda 88 evde 639 defa temizliğe gidildi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?