bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Hendek için asfalta 11 milyon, altyapıya 32 milyon lira…

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sadece bu yıl Hendek’te 11 milyonluk asfalt çalışması gerçekleştirdik. Altyapı yatırımlarımızın toplamı ise 32 milyon. İstikrarın devamı için 2019 çok önemli. İnşallah istikrarla ülkemizi, şehrimizi ve ilçelerimizi yeni hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Hendek için asfalta 11 milyon, altyapıya 32 milyon lira…
Hendek için asfalta 11 milyon, altyapıya 32 milyon lira…
Bu içerik 440 kez okundu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yeni yönetimi ile bir araya geldi. Hendek 6. Olağan Kongresi’nin ardından yeniden ilçe başkanı seçilen Ali Kemal Sofu ve yönetimine başarılar dileyen Toçoğlu, Hendek’in seçim sürecinden başarıyla ayrılacağını inandıklarını söyledi.

 

Güçlü ve büyük Türkiye için

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, “Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ilçemizde gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Kongremize katılım sağladığı için teşekkür ediyoruz. Teşkilatımızı, kadın ve gençlik kollarımızı büyük ölçüde yeniledik. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi, güçlü ve büyük Türkiye için çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Katkı sunmaya hazırız

Başkan Toçoğlu, “Hendek 6. Olağan Kongresi’nin ardından seçilen bu yeni yönetimin hayırlara vesile olmasını diliyorum. 2019 seçimleri ülkemizin istikrarı için çok önemli. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm teşkilatlarımıza katkı sunmaya hazırız. Belediyelerin il ve ilçe teşkilatlarına seçim süresince büyük destekleri oluyor. İlçe teşkilatlarının ve belediyelerin uyum içerisinde çalışmaları çok büyük önem arz ediyor. İnşallah Hendek, birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu seçim sürecini başarıyla atlatacaktır” diye belirtti.

 

Hendek’e yatırımlar devam edecek

Hendek’te Büyükşehir yatırımlarının devam ettiğini aktaran Toçoğlu, “Hendek’te 11 milyonluk asfalt yatırımı gerçekleştirdik. Altyapı yatırımlarının toplam maliyeti ise 32 milyon. Hendek’e yeni bir soluk getirecek Yeni Yaşam Merkezimizi ise hızla tamamlıyoruz. Hendek Belediyemiz ve üniversitemiz ile temas halindeyiz. İnşallah Hendek’e önümüzdeki süreçte de yatımlarımız devam edecek” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları