bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Başkan Püsküllü’nün halkla buluşmaları devam ediyor

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,yoğun yaz dönemi çalışmalarının ardından mahalle ziyaretlerine başladı. Püsküllü, “Vatandaşlarımızla daha sık bir araya geleceğiz” dedi.

Başkan Püsküllü’nün halkla buluşmaları devam ediyor
Başkan Püsküllü’nün halkla buluşmaları devam ediyor
Bu içerik 546 kez okundu.

Başkan İrfan Püsküllü, bu kez de mahallelere yöneldi. Başkan yardımcıları ile mahallelere ziyaret programı yapan Püsküllü, her Cuma günü Cuma namazını farlklı camilerde ifa ederek muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

FARKLI CAMİLERDE FARKLI İNSANLAR

Başkan Püsküllü’nüm bu Cuma günkü ziyareti ise  Beylice mahallesine yaptı. Beraberinde Belediye başkan yardımcılarından Ahmet Kavakçı ve Sinan Baylan ile gerçekleşen ziyarette önce Beylice camiinde Cuma namazı kılındı. Namazın ardından açılış gerçekleşti. Törene Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Belediye başkan yardımcılarından Ahmet Kavakçı ve Sinan Baylan, İlçe Jandarma komutanı Deniz Kün, İlçe Emniyet Müdürü Şevket ilhan, Belediye meclis üyesi Mahmut Nedim Alkan,  Hendek Belediyesinden emekli ulaşım müdürü Eyüp Çizer, yakın mahalle muhtarları ve Beylice halkı katıldılar.

MUHTARLIK BİNASI AÇILIŞI YAPILDI

Hendek Belediyesinin ilçemiz genelinde bazı mahalalerimizde öncelik sırasına binaen yapmaya başladığı muhtarlık binalarından Beylice  muhtarlık binası açılışı yapıldı. Dualar eşliğinde yapılan açılış sonrasında mahalle halkı tarafından Abhaz mutfağına yönelik öğlen yemeği ikram edildi.

KONAKTA EKSİK YOK

Hendek Belediyesinin yaparak açılışı yapılan muhtarlık binası yaklaşık  100 metrekare. İçerisinde mutfakta dahil olmak üzere muhtarlık makamı ve toplantı salonu mevcut. Bina içerisinde bulunan masalar, dolaplar ve koltuklarda Hendek Belediyesi tarafından temin edilmiş.

 

   

PÜSKÜLLÜ TEŞEKKÜR ETTİ

Püsküllü’nün mahalle buluşmalarında Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula da yer aldı. Her Cuma günü farklı mahallelere yapılması planlanan ziyaretlerde yapılan çalışmalar yerinde incelenirken, muhtar ve vatandaşlardan gelen talepler de not ediliyor. İkramların ardından kendilerine gösterilen misafirperverlikten ötürü mahalle muhtarı Erol Akar nezdinde tüm mahalle halkımıza teşekkür ediyorum. Yeni muhtarlık binanız hayırlı uğurlu olsun “ dedi. Heyet ikram edilen çayların ardından  Beylice’den ayrıldılar. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?