bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞHEKİM AYDIN’DAN MÜJDE!

2017 yılında Hendek Devlet Hastanesi başhekimliğine ataması yapılan Sedat Aydın’dan ilçe halkına müjde… Kardiyoloji servisine Uz.Dr. Oben Arı atandı.

BAŞHEKİM AYDIN’DAN MÜJDE!
BAŞHEKİM AYDIN’DAN MÜJDE!
Bu içerik 1282 kez okundu.

    İstenince oluyormuş

     İlçemiz Hendek Devlet hastanesi  önceki başhekim döneminde yaşanan skandallar  basında manşetlere taşınmıştı. Sürecin devamında   yeni yönetim oluşturulmuş bu defa da doktor eksikliklerinden dolayı medyatik olmuş yakın gelecekte doktor eksikliklerinin giderileceği basına açıklanmıştı.  Bugün itibarı ile hastanemizin en büyük eksiği  olan Kardiyoloji   bölümüne Uz.Dr. Oben Arı’nın 15 gün içerisinde iş başı yapacağı öğrenildi.

    İsen ve Püsküllü  birlikte başardılar

   Bilindiği üzere hastanemizde yaşanan skandallardan büyük üzüntü duyan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, her Ankara’ya gidişinde Sakarya milletvekili Mustafa İsen’i ziyaret ediyor ve birlikte Sağlık Bakanlığı koridorlarını aşındırarak  hastaneye Kardiyolog doktorun gelmesi adına kulis ve  çalışmalarda bulunuyorlardı. Sakarya bölgesinde parmakla gösterilen Hendek Devlet Hastanemizde yakın zaman içerisinde ( 2-3 yıl)  bir çok kalp vakası hastanın Kardiyolog eksikliği nedeni ile hayatını kaybettiği hepimizin malumu.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları