bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Başkan’dan bir hamle daha! Halkın arasında…

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, mahalle ziyaretlerine başladı. Püsküllü, “Vatandaşlarımızla daha sık bir araya geleceğiz” dedi.

Başkan’dan bir hamle daha! Halkın arasında…
Başkan’dan bir hamle daha! Halkın arasında…
Bu içerik 495 kez okundu.

Başkan Püsküllü, yoğun geçen yaz döneminin ardından tempoyu düşürmedi. Belediye personeliyle bir süredir moral ve motivasyon amaçlı toplantılar düzenleyen İrfan Püsküllü, bu kez de mahallelere yöneldi. Başkan yardımcıları ile mahallelere ziyaret programı yapan Püsküllü, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

 

HER CUMA FARKLI YERDE

Puna Ortaköy, Türbeköy ve Çayırbaşı mahallelerini kapsayan ziyaret ise bugün gerçekleşti.  Püsküllü’nün mahalle buluşmalarında Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula da yer aldı. Her Cuma günü farklı mahallelere yapılması planlanan ziyaretlerde yapılan çalışmalar yerinde incelenirken, muhtar ve vatandaşlardan gelen talepler de not ediliyor.  

 

“GÜZEL BİR İSTİŞARE OLDU”

Ziyaretle ilgili konuşan Püsküllü, “Verimli bir yaz dönemi geçirdik. Her ne kadar mahallelerimizde yaptığımız çalışmaları yerinde takip etsekte vatandaşlarla bir araya gelerek hem hasbial edelim, hem de talepleri-sorunları varsa onlara çözüm bulalım istedik. Kapımız her zaman herkese açık oldu. Mahalle ziyaretlerini, dolayısıyla vatandaşlarımızla bir arada olmayı önemsiyoruz. Bu kapsamda yanımızda olan dernek başkanımız Emin Kula’ya, bugün bizleri ağırlayan Ortaköy Muhtarımız İsmet Topal’a, Türbeköy Muhtarımız Kenan Nalbantçı’ya, Çayırbaşı Muhtarımız Burhan Nemli’ye ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Güzel bir istişare ortamı oluştu. Her Cuma günü farklı bir yerde, mahalle buluşmalarımız sürecek” dedi.  

 

Öte yandan başkan yardımcıları Ahmet Kavakçı, Sinan Baylan ile meclis üyeleri Mahmut Nedim Alkan ve Bilal Deniz ziyarette hazır bulundu. Serkan Köse

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı