bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Başkan Püsküllü HİMPAŞ çalışanlarıyla buluştu

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, belediye birim amir ve personelleri ile moral motivasyon toplantılarını HİMPAŞ çalışanları ile biraraya gelerek tamamladı.

Başkan Püsküllü HİMPAŞ çalışanlarıyla buluştu
Başkan Püsküllü HİMPAŞ çalışanlarıyla buluştu
Bu içerik 544 kez okundu.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, Uzak Mahalleler Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Harun Kaynak, daire amirleri ve personel katıldı.

Personelimiz sağlıklı olacak ki verimli olsun

 

Başkan Püsküllü, çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür ederek “Sizler bedenen çalışan personellerimizsiniz. Personelimizin sağlığı ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Personelimiz sağlıklı olacak ki verimli olsun. Sizler bizlere ailelerinizin emanetisiniz. Hendek’imize hep birlikte hizmet ediyoruz.  Hepiniz görevlerinizi özveri ile yapıyorsunuz. Halkımızın memnuniyeti de bizler için çok önemlidir. Bu şiarla halkımıza layık en güzel hizmetleri hep birlikte yapacağız. Sizler sürekli arazide çalıştığınız için her şeyden haberiniz var. Gördüğünüz eksiklikleri yada size gelen talepleri bizlere iletmelisiniz. Güzel, verimli ve kazasız belasız bir yıl geçirdik. İnşallah 2018 yılında da hep birlikte hizmetlerimizi layıkıyla yapacağız. Bu güzel ilçemiz bizlere geçmişten miras, gelecek nesillerimizden de bize emanettir” dedi.

Yemek sonrası Başkan Püsküllü, personel ile sohbet ederek sorunlarını dinledi.   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?