bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

YİNE MOTOSİKLET YİNE KAZA 4 YARALI

Bu akşam saat 18.30 sularında meydana gelen motorsiklet kazasında Yasin T. ve Hazal T. Anıl K. Ve Hakan G. adlı kişiler yaralandı. Yaralılar Hendek Devlet hastanesi acil müdahale servisinde yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Araştırma hastanesine sevk edildiler.

YİNE MOTOSİKLET YİNE KAZA 4 YARALI
YİNE MOTOSİKLET YİNE KAZA 4 YARALI
Bu içerik 1134 kez okundu.

   

Kaza, Başpınar  mahallesi Turanlar mahallesi köprü çıkışında meydana geldi. Görgü şahitlerinden edinilen bilgilere göre köprü çıkışında  kafa kafaya çarpıştı. Kazanın şiddeti ile motorsiklet sürücülerinden biri yol kenarına diğeri ise Uludere çayı kenarına yuvarlandı. Aynı mahallede ikamet eden bir araç sürücüsü köprü çıkışında bir kişinin yerde yatar halde gördü. 112 acil ambulans  merkezini arayarak ambulans istedi. Kaza mahalline intikal eden 112 acil ambulans ekipleri  yaralılardan Hazal T,-Anıl K., ve Hakan G. Adlı kişileri  Hendek devlet Hastanesi acil servisine kaldırdılar. Aynı kazada yaralanan dördüncü kişi Yasin T ise kendi imkanları ile hastaneye gitti.

Mahalledeki motorsikletleri toplayın

   Kazanın , gençlerin ikamet ettikleri Turanlar mahallesine çok yakın olması münasebeti ile mahalle sakinleri ve yaralıların yakınları kaza mahalline intikal ettiler. Polis ekiplerininde müdahale ettiği kazanın ardından öfkeli kalabalığın dağılması sağlandı.  Kaza mahallinden  aracı ile geçmekte olan Ümit B. adlı kişi aracını durdurarak polis ekiplerinin yanına giderek; “  operasyon mu yapacaksınız artık ne yaparsanız yapın mahalledeki motorsikletlerin alayını toplayın, bizde rahat edelim” diyerek tepkisini dile getirdi.

Hastane önü ana baba gününe döndü

Kaza mahallinden hareket eden yüzlerce romen vatandaşı Hendek Devlet Hastanesine akın etti.  Hastane özel güvenlik birimi ve polis meraklı ve öfkeli kalabalığı hastane dışına çıkartarak yaralıların salimen ambulansa binmelerini ve sevklerini sağladılar.Yaralılardan ikisi Sakarya Araştırma hastanesine sevk olurken bir yaralı da Toyota hastanesine sevk edildi. Haber yayına hazırlandığı sırada  Dördüncü yaralının Hendek Devlet Hastanesi acil servisindeki müdahale devam ediyordu.

    

Hastane yetkililerinden edinilen bilgilere göre  motorsiklet kazasında yaralanan dört kişinin de hayati tehlikeleri olmadığı öğrenildi. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?