bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

AK Parti kongresi (2) Seçim startı gibi

Ali Kemal Sofu’nun yeniden ilçe başkanlığına seçildiği kongrede 2019 seçimlerinin önemi vurgulandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Seçimler yarın yapılacakmış gibi çalışmaya devam” dedi

AK Parti kongresi (2) Seçim startı gibi
AK Parti kongresi (2) Seçim startı gibi
Bu içerik 667 kez okundu.

AK Parti Hendek İlçe Kongresine milletvekilleri ve partililer yoğun ilgi gösterdi. İlçe dışından da katılımın gözlendiği kongrede açılış konuşmasını yapan Ali Kemal Sofu,  “Tüm seçimlerden oyları arttırarak çıktık. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalara devam edeceğiz. Hendek teşkilatı davasına aşıktır. Bir şairin deyimiyle de aşıklar yorulmaz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

SORUMLULUK TAŞIYORUZ

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ise “Yapılan kongremiz İslam alemine, ilimize ve ilçemize hayırlı olsun. Bu teşkilatın mensupları, 2002’de aldıkları bayrağı bizlere kadar ulaştırdılar. Bizler de bayrağı 2023 hedeflerine taşıma sorumluluğu içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

GÜVEN VE İSTİKRARA BAĞLI

“Kıymetli gönüldaşlar” diye söze başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da “Teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. İl ve ilçemize gerekli hizmetlerin rahatlıkla yapılabilmesinin yolu Ankara’daki güven ve istikrardan geçer. Bu nedenle de 2019 seçimleri çok önem arzediyor. Yarın yapılacakmış gibi çalışmaya devam. İlçe teşkilatında görev alacak arkadaşları tebrik ediyor ve başarı diliyorum” şekinde konuştu.

TEKRAR İKTİDAR OLACAĞIZ

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ise şunları söyledi: Kongrelerin bir umut ve yeni arkadaşların siyasete katılması sürecidir. Şimdiye dek il bazında yaptığımız kongrelerde yönetim kurulları ciddi oranda değişti. Bu katılımlar partimize yeni katkılar sağlıyor. Sakarya ve AK Parti’yi yan yana getirdiğimizde başarıyı görürüz. Türkiye ortalamasının yüzde 17 ile üzerindeyiz. Tüm bu mücadeleler de yeterli olmayabilir. Elinde tespih davamızın kurucusuna dua edenlerimiz var. AK Parti toplumda umudu çoğalttı. Dünyaya umut olan bir liderin partisinde görev yapmak onurdur. Hiçbir AK Partili gönüldaşımın makam ve mevki beklentisi yoktur. 2019 seçimleri çok önemlidir. Yeni sistemde çıta 50+1’dir. Toplumun beklentileri yüksek. Fiziki hizmetler artık toplumu memnun etmeyebiliyor. O yüzden iktidarı devam ettirmek için bizlerin omuzlarında hem insani hem islami hem de ahlaki sorumluluk vardır. Tekrar iktidar olacağız. Seçimden zaferle çıkacak ve yeni hedeflere yelken açacağız.

Konuşmaların ardından delegeler tek listeyi oyladı. Mevcut ilçe başkanı Ali Kemal Sofu yeniden ilçe başkanlığına getirildi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR