bizimhendek.com
Advert
Advert

Hendek Belediyesi: Söylentiler amaçlı ve art niyetlidir

Polis ve Jandarma tarafından yürütülen bir adli takip olayını ve sonuçlarını, Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan Püsküllü ile ilişkilendirme gayretleri tamamen amaçlı ve art niyetlidir…

Hendek Belediyesi: Söylentiler amaçlı ve art niyetlidir
Hendek Belediyesi: Söylentiler amaçlı ve art niyetlidir
Bu içerik 618 kez okundu.

Hendek Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklama şöyle:

 

Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan Püsküllü ile Okulların Kantin İşletmecileri ve Öğrenci Servis Şoförleri hakkında bir süredir yürütülen soruşturmanın amaçlı olarak ilişkilendirilmek istendiği, bu sayede algı yaratılmaya çalışıldığı anlaşılmaktadır.

 

İçişleri Bakanlığı Talimatı ile Valilikler tarafından yürütülen soruşturmanın Türkiye Genelini kapsadığı, ilçemizdeki araştırma neticesinde de, nitelikli suç kaydına rastlanan 2 kantin işletmecisi ve 13 öğrenci servis şoförünün okullardan el çektirildiği öğrenilmiştir.

 

Okullarımızda öğrenim gören evlatlarımızın güvenliğinin sağlanmasına yönelik yapılan soruşturma ve neticeleri, yerel basınımızda da yer almıştır. (Ekte)

 

Polis ve Jandarma tarafından yürütülen bir adli takip olayını ve sonuçlarını, Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan Püsküllü ile ilişkilendirme gayretleri tamamen amaçlı ve art niyetlidir.

 

Yine bu kapsamda Merhum Serkan Köstereli’nin kantin işletmeciliğinin feshedilmesi olayı, Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan Püsküllü’nün kararı olarak ilçe kamuoyuna lanse edilmek istenmiştir.

 

Oysa, Merhum Serkan Köstereli’ye vefatından önce Hendek Ticaret Merkezi’nde kurmak istediği yeni işiyle ilgili de belediyemizce yer kiralanmıştır.

 

Buna karşılık; Belediye Başkanımız Sayın İrfan Püsküllü, taziyeye gittiği Merhum Serkan Köstereli’nin evinde, haksız ve yakışıksız bir tepkiyle de karşı karşıya kalmıştır.

 

Tamamen asılsız ve mesnetsiz iddialar karşısında zaruret olan bu açıklamayla birlikte genç yaşta yaşamını yitiren hemşehrimiz Serkan Köstereli’ye Allah’tan rahmet yakınlarına sabır dileriz.

 

Hendek Belediyesi

 

Açıklamada yer verilen haber arşivleri ise şöyle: 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 SGK’DAN UYARI!
SGK’DAN UYARI!
 BAYRAMLAŞMA PROGRAMI AREFE GÜNÜ YAPILACAK
BAYRAMLAŞMA PROGRAMI AREFE GÜNÜ YAPILACAK