bizimhendek.com
Advert
Advert

Öğretmen kutsaldır ana gibi

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek’te görev yapan öğretmenleri yemekte ağırladı.

Öğretmen kutsaldır ana gibi
Öğretmen kutsaldır ana gibi
Bu içerik 226 kez okundu.
Reklam

 

Hendek Gençlik Merkezi Düğün Salonu’nda  verilen yemeğe Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan daire müdürleri, öğretmenler ve aileleri katıldı. Programda öğretmenler adına bir konuşma yapan İmam Hatip Lisesi öğretmeni Kadir Bİlgiç  geceyi düzenleyen Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye teşekkür ettiğini belirterek “ Gerçekten bugünler hepimizin ailece bir arada olduğumuz güzel günlerdir. Bugünü bizlere sağlayan Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü’ye öğretmenler adına teşekkür ediyorum. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler günü kutlu olsun” Dedi.

   

Öğretmenlik Kutsaldır

Hendek Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’da öğretmenliğin önemine değinerek “Öğretmenliğin anlamı çok büyüktür.Fedakarlık ,sabır,sevgi,bilgi,tarafsızlık ve güvenilirlik ister. O  yüzden Öğretmenlik çok değerli ve kutsal bir meslektir.Geceyi düzenleyen Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye teşekkür eder,tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım” Dedi. Şehir dışında olması nedeni ile geceye katılamayan Belediye Başkanı İrfan Püsküllü adına Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan öğretmenlere karanfil hediye ettiler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Teşkilatla iyi bir takımız”
“Teşkilatla iyi bir takımız”
ESKİ DÜZCE CADDESİ  YILLAR SONRA HİZMET YÜZÜ GÖRDÜ
ESKİ DÜZCE CADDESİ YILLAR SONRA HİZMET YÜZÜ GÖRDÜ