bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

Kaymakam Orhan Burhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan ve Hendek Ak Parti İlçe Kadınlar kolu başkanı Emine Kavakçı Tosun'da öğretmenler gününü kutladı.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bu içerik 353 kez okundu.

İnsanların ve toplumların yetişip gelişmesinde, ülkelerin kalkınmasında ve milletlerin hayatında eşsiz bir yere sahip olan öğretmenler, tarihin her döneminde bütün toplumlarca büyük bir saygı görmüş, öğretmenlik mesleği en saygın meslekler arasında yer almıştır.

Öğretmenlerimiz, insanı en ideal şekilde eğitmek, dolayısıyla geleceği inşa etmek gibi son derece kutsal bir görevi yerine getirmektedirler. Milletimizin her bir ferdinin, kendisi ve çocukları için, öğretmenlerimize şükran borcu vardır.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı hayata hazırlayan öğretmenlerimizin en önemli günlerinin tüm öğretmenlerimize, eğitim camiamıza hayırlı olmasını dileyerek, 'Öğretmenler Günü'nü, içtenlikle kutluyor ve aile bireyleriyle birlikte, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Orhan BURHAN  Hendek Kaymakamı

 

Değerli Meslektaşlarım, Öğretmenlik  mesleği, her şeyden önce bir  ideal, hizmet  mesleğidir. Öğretmenlerimiz çocuklarımızı bilgi ve beceri ile gaye ve topluma yararlı nesiller olarak yetiştiren fedakâr insanlardır.  Ağır ve büyük  bir sorumluluk Ancak  bir o  kadar da onur  ve  gurur  duyulacak  bir mesleği  icra altındasınız. etmektesiniz. Bu  vesile  ile tüm öğretmenlerimizin ve  öğretmen adaylarımızın öğretmenler gününü hayatta olmayan meslektaşlarımıza kutlar, yüce  Allah’tan  rahmet  dilerim.

Sabri DOĞAN    İlçe  Milli  Eğitim  Müdürü

 

 “Eğitim, bir milletin bağımsızlığının muhafaza edilmesindeki en önemli unsurdur. Sahip olduğumuz genç ve dinamik nüfusu işleyecek ve Ülkemizin hizmetine sunacak kişiler öğretmenlerdir. Çünkü bir milleti çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracak tek bir meslek vardır, o da öğretmenliktir. Ülkemizi geleceğe taşıyacak olan Öğretmenlerimiz, çocuklarımızı ve gençlerimizi büyük fedakârlıklarla, sevgiyle, hoşgörüyle ve birliktelikle kutsal bir görevi yerine getirmektedirler.  Yeni ve güçlü Türkiye yolunda en büyük görev ve sorumluluk Öğretmenlerimize düşmektedir.  Geleceğe ışık tutan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum”

Emine Kavakçı TOSUN  Hendek AK Parti Kadınlar Kolu Başkanı

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR