bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Geleceğin Şampiyonlarını Yetiştiriyoruz

Başkan Püsküllü Karate Kulübünü ziyaret etti Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Belediyesi Karate İhtisas Kulübü’nü ziyaret etti. Başkan Püsküllü ‘ye ziyaretinde, Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, Spor İşleri Müdürü Sefer Sarı, İnsan Kaynakları Eğitim Müdürü ve Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Harun Kaynak eşlik etti.

Geleceğin Şampiyonlarını Yetiştiriyoruz
Geleceğin Şampiyonlarını Yetiştiriyoruz
Bu içerik 651 kez okundu.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Hendek Belediyesi Karate İhtisas Kulübü’nü ziyaret ederek, sporcuların antrenmanlarını izledi. Çek Cumhuriyeti’nde yapılan turnuvada olan Antrenör Nurkan Kayacık’ın olmadığı ziyarette, Antrenörler Mehmet Kara ve Kerem Ali Zeren’in öncülüğünde antrenman yapan minik sporcular, Başkan Püsküllü ’ye de gösteri maçı yaptılar.

Birçok başarıya imza atarak, Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonları çıkaran Karate İhtisas Kulübü, yeni şampiyonlarını yetiştirmeye devam ediyor. Başkan Püsküllü, minik sporcular ve aileleri ile biraraya gelerek onlarla sohbet edip, çocuklarını spora yönlendirdikleri için teşekkür etti.

Sporun ve sporcunun dostuyuz

Başkan Püsküllü, Hendek’te yeni şampiyonlar yetiştirmeye devam ettiklerini belirterek “ İlçemizde ailelerin de desteği ve yönlendirmeleri ile çocuklarımız çeşitli spor dallarında yetişiyorlar. Biz de belediye olarak spor alanları yapıp halkımızın hizmetine sunduk. Çocuklarımızı sokaklardan ve kötü alışkanlıklardan korumak için spora ve çeşitli sanat dallarına yönlendiriyoruz. İlçemiz her alanda olduğu gibi spor da adını önemli ölçüde duyurmuştur. Sporun ve sporcunun dostu olarak bizler her zaman onların yanındayız. Belediye olarak elimizden gelen desteği veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz “ dedi.

 

Antrenörler Mehmet Kara ve Kerem Ali Zeren, Başkan Püsküllü ‘ye desteklerinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür etti.  Ahmet çileci - hendek

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?