bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

ZEHİRLEYEMEDEN YAKALANDILAR

İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni atanan Emniyet Müdürü Şevket İlhan, uyuşturucu tacirlerine yönelik yaptığı başarılı operasyonlarla ailelerin sevgi ve sempati ve güvenini kazandı.

ZEHİRLEYEMEDEN YAKALANDILAR
ZEHİRLEYEMEDEN YAKALANDILAR
Bu içerik 1312 kez okundu.

   

Başarının anahtarı topyekün mücadele

    Çağın vebası olarak adlandırılan uyuşturucu kullanımı yaşının 11 lere düştüğü gününümüzde geleceğimizi tehdit eden illet ile mücadelede sadece polisiye tedbirlerin yetersiz kalacağı konunun uzmanlarınca dile getirilmiş, uyuşturucu ile mücadelede başarının  topyekün, ( aile büyükleri, adli makamlar, milli eğitim,sağlık, din adamları, STK ve siyasi parti temsilcileri) nin konuya duyarlı olmalarından geçmekte.

61 kök dişi hint keneviri imha edildi

   Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı narkotik ekipleri edindikleri istihbarat doğrultusunda Başpınar mahallesinde bir eve baskın yaptı. Evin bahçesinde yapılan aramada çiçek saksılarına ekilmiş, toprakları harmanlanmış ve Avrupa şeker gübresi ile desteklenmiş 61 adet  esrar  bitkisini ele geçirdiler.

İki kişi gözaltında

    Konuyla ilgili isimleri açıklanmayan iki kişi polis tarafından gözaltına alınırken, ele geçirilen esrar bitkileri  emniyet binasına getirildi. İlçe tarım müdürlüğü yetkilileri ile birlikte köklerinden sökülen  kenevirler tutanak tutulmasının ardından yakılarak imha edildi.  Gözaltına alınan iki kişinin sorgusu devam ediyor. 

NOT:  Kenevirlerin imha edilmesi videosunu Facebook  üzerinden ahmet çileci adresinden izleyebilirsiniz.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?