bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

KASIM AYI VERGİ AYI

Daha çok hizmet için vergimizi ödeyelim Hendek Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Hendek ilçesine ait emlak vergisi ile işyerlerine ait çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin 2. taksitinin ödeme tarihinin 1-30 Kasım olduğunu hatırlattı.

KASIM AYI VERGİ AYI
KASIM AYI VERGİ AYI
Bu içerik 361 kez okundu.

 

Vergilerimizi ödeyelim
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Belediyesi’nin vatandaşlara daha iyi bir hizmet vermek için yoğun bir şekilde çalıştığını vurgulayarak “Hizmetlerimizin aksamaması ve daha hızlı hizmet vermek adına belediyemizin ana kaynakları olan vergilerin zamanında ödenmesi konusunda vatandaşlarımızın bu konuda daha duyarlı olmalarını bekliyoruz. ”dedi.

Gecikmeye faiz

Vatandaşlarımız, vergilerini belediyemiz veznelerine nakit veya kredi kartı ayrıca belediyemizin Web sitesi üzerinden de ödeyebilirler. 30 Kasım 2017 tarihinden sonra ödenecek Emlak Vergileri ile işyerlerine ait Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerine kanun gereği gecikme faizi uygulanacaktır. Mükelleflerin mağdur olmamaları ve cezalı duruma düşmemeleri adına vergilerini 30 Kasım 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar ödemeleri gerekmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?