bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SICAK ASFALTTA ROTA YENİ MAHALLE

İlçemizde 2017 yılı içerisinde sıcak asfaltsız yol kalmayacak sloganıyla yola çıkan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü rotasını ilçemizin en kalabalık mahallesi Yeni Mahalleye çevirdi.

SICAK ASFALTTA ROTA YENİ MAHALLE
SICAK ASFALTTA ROTA YENİ MAHALLE
Bu içerik 444 kez okundu.

Bir süre önce verilen sözlerin idarece tutulmadığını gerekçe gösteren yeni mahallede ikamet eden bazı vatandaşlar yol kapama eylemi başlatmışlar ve yaptıkları eylemin başarısını yakın zamanda yollarını asfatlarak emellerine ulaşmışlardı.

Sabırla helva koruk olur

Sıcak asfalt konusunda gazetemize açıklamada bulunan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  “kimsenin elinde sihirli değnek yok. Devlet işi devamlılık ister plan program gerektirir. “Sabırla helva koruk olur” anlayışı doğrultusunda vatandaşlarımızdan sabırlı olmalarını istedik, istiyoruz.Bu yıl yaz sezonunun uzun sürmesi şükürler olsun hizmet noktasında bizim elimizi güçlendirdi. Hendek ilçemizin daha yaşanabilir bir kent olması yönünde plan ve proğramlarımız aksamadan devam ediyor. Hiçbir vatandaşımız benim sokağım asfalt yapılmadı , yapılmayacak kaygısına kapılmasın, inşallah bu yıl ilçemizdeki tüm yollar sıcak asfalt ile kaplanacak”

   

Geleceğimizin teminatı yavrularımıza parklar inşa ediyoruz

Başkan Püsküllü, belediye çalışmalarının sadece sıcak asfaltla sınırlı olmadığını vurgulayarak;   “geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza yönelik park çalışmalarımızda aynı şekilde kesintisiz olarak devam ediyor” dedi.  AHMET ÇİLECİ

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı