bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ALO ÇÖP HİZMETE GİRDİ

Hendek’te "çöp taksi" hizmeti Hendek Belediyesi "Çöp Taksi" hizmetine başladı.

ALO ÇÖP HİZMETE GİRDİ
ALO ÇÖP HİZMETE GİRDİ
Bu içerik 605 kez okundu.

Hendek’te, dar sokaklarda çöplerin toplanabilmesi için "çöp taksi" uygulaması başlatıldı. Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılacak "çöp taksi" adı verilen kamyonetle, gün içinde çarşı merkezinde biriken çöpler toplanıyor.

Temiz Hendek

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, vatandaşlara temizlik noktasında ciddi hizmetler getirmeye devam ettiklerini, bu hizmetlerden bir tanesinin de "çöp taksi" uygulaması olduğunu söyledi. Hendek Belediyesi, temiz kent çalışmalarını sürdürüyor. Günün 24 saati kentin temizliği için çalışan belediye ekipleri, teknik ekipmanlar ile de kentin ihtiyaçlarına cevap veriyor.  

 

“Kirletmeyelim”

Çöp Taksi uygulamasının özellikle çarşı merkezinde hizmet verdiğini söyleyen Başkan İrfan Püsküllü, "Şehrin temizliğini kısa sürede sağlamayı hedefliyoruz. Biz Hendek Belediyesi olarak ne kadar temizlik faaliyeti yaparsak yapalım asıl olan kirletmemektir. Düşünün, siz bir yere çöp bıraktınız. Biz geldik aldık. Biz aldıktan sonra siz yine bıraktınız. Sonuç  çöp, sonuç kirlilik…  Bu şehir hepimizin, gelecek nesillere temiz bir çevre temiz bir Hendek bırakalım” dedi.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı