bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

GÜLMEZ AİLESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Hendek ilçemize bağlı Bıçkıatik mahallesinde meydana gelen trafik kazasında Doblo türü araç istinat duvarının üstünden geçti ve 7 metre yüksekten bir evin bahçesine uçtu. Sürücü, eşi, ve 2,5 yaşındaki çocuk yaralandı.

GÜLMEZ AİLESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
GÜLMEZ AİLESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Bu içerik 3437 kez okundu.

    Kaza haberinin ardından kaza mahalline gelen 112 acil ambulansı kazazedeleri vatandaşlarında yardımlarıyla sıkıştıkları aracın içerisinden aldılar ve ambulans ile Hendek devlet Hastanesi acil servisine kaldırdılar. Bayanın durumu ağır.

   Mühendislik harikası ! İstinat duvarı yol kotundan 1,5 metre düşük

  

Görgü şahitlerinden edindiğimiz bilgilere göre Düzce iline bağlı Dededüzü köyündeki caminin hocası  Halil Gülmez’i  ziyaretten dönen  60  RC 260 plaka sayılı aracı ile  seyir halinde olan  Gülmez ailesinden  sürücü Aytekin Gülmez ,eşi  Züleyha ve çiftin çocukları 2,5 yaşındaki Muhammet Ali Gülmez ile birlikte Hendek ilçesine seyir halinde iken ilçemize bağlı Bıçkıatik mahallesinde virajda direksiyon hakimiyetini kaybetti ve 7 metrelik istinat duvarından aşağıya uçtu.

   

 

Köylüde köy muhtarıda isyanda, köyüme 1 çivi çakmadılar

Mahalle muhtarı mikrofonlarımıza şunları söyledi. ; “ üç yıldır köyümüze bir çivi çakılmadı. İstinat duvarı yol kotundan 1,5 metre aşağıda bıraktılar. Biz istinat duvarının uzatılmasınıda istedik. Bu konuyla ilgili olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesine 3 adet yazdığım dilekçe mevcut. Yetkililer belki 8 kez geldiler. Her gelen farklı yetkili ölçtüler gittiler. Yaptıkları bu. “ diyerek hizmetlerden memnun olmadığını ifade etti. 

jANDARMA KAZA MAHALLİNDE

Hendek Trafik Jandarma ekibi kaza yerine geldi, gerekli güvenlik önlemlerini aldı, kaza raporu tutmasının ardından kaza mahallinden ayrıldı.

   

NOT: Kazanın videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci adresinden izleyebilirsiniz. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR