bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Hendek Kadın Açık Cezaevi için sınavla personel alınacak

Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü, Hendek Kadın Açık Cezaevi’ne Sözleşmeli Kadın İnfaz Koruma Memuru Alımı için sınav duyurusu yaptı.

Hendek Kadın Açık Cezaevi için sınavla personel alınacak
Hendek Kadın Açık Cezaevi için sınavla personel alınacak
Bu içerik 3236 kez okundu.

50 PERSONEL ALINACAK

Duyuruya göre, Hendek’te açılacak Kadın Açık Cezaevi’ne 50 kadın infaz koruma memuru alınacak. Sınav Ocak ayında yapılacak.

BAŞVURU SÜRESİ

Hendek Kadın Açık Cezaevi’nde İnfaz Koruma Memuru olmak isteyen kadın adayların 13-25 Ekim tarihleri arasında gerekli başvuru form ve belgelerle Adalet Komisyonu Başkanlığı’na müracaat edebilecekler.

Adaylar, Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi, cteadalet.gov.tr’den sınav ve şartlarla ilgili bilgi edinebiliyor.

ARANAN ŞARTLAR

 

A- Sözleşmeli infaz ve koruma memurluğuna yerleşebilmek için ;  
a)  En az lise veya dengi okul mezunu olmak,  
b)Yapılacak sınavın son başvuru tarihi olan  25/10/2017  itibarıyla 18 yaşını doldurmuş olmak, merkezî sınavın (KPSS-2016) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak,(01 Ocak 1986 ve sonrası sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.)
c)  Erkeklerde 170 cm., kadınlarda 160 cm.’den kısa boylu olmamak,
d)  Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13’ten fazla, 17’den az olmamak, (Örneğin; 170 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 70+13=83’ten fazla, 70-17=53’ten az olmaması gerekmektedir.)

 Serkan KÖSE / Hendek

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR