bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

AK GIDA'DAN AK YATIRIM

Ak Gıda yatırımlarını sürdürüyor Ak Gıda Hendek’te yatırım yapacak

AK GIDA'DAN AK YATIRIM
AK GIDA'DAN AK YATIRIM
Bu içerik 500 kez okundu.

 

Kayseri Ak Gıda Fabrikası genel müdürü ve Ak Yudum fabrikası genel müdür yardımcısı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti.

Kayseri Ak Gıda Hendek’te yatırım yapmak üzere, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyarette bulundu. Kayseri Ak Gıda Fabrikası Genel Müdürü Fikri Ekici ve Ak Yudum Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Mücahit Ersoy, Hendek’te bisküvi fabrikası kurmak için Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ile görüşerek, fikir alışverişinde bulundular.

Ak Gıda Genel Müdür Yardımcısı Fikri Ekici, Hendek’te bisküvi fabrikası kurmayı düşündüklerini belirterek, yatırım bölgesi hakkında bilgi aldı.

Başkan Püsküllü, Ak Gıda Genel Müdür Yardımcısı Fikri Ekici’yi Hendek hakkında bilgilendirerek,  yapılan yatırımlar hakkında da bilgi verdi. Başkan Püsküllü, Ak Gıda’nın Hendek’te yatırım yapmasından memnuniyet duyduğunu belirterek “ 2. OSB Sanayi bölgemizde adından söz ettiren büyük firmalarımız yatırım yaptılar. Yapılan yatırımlarla ilçemizde işsizlik sorunu da kalmamıştır. Belediye olarak yatırımcılarımıza her türlü imkanı sağlıyoruz “ diyerek, hayırlı olması temennisinde bulundu.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İyi Tatiller Çocuklar
İyi Tatiller Çocuklar
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı
Gazeteniz Hendek Şafak'ın 518 ci sayısı çıktı