bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SUÇ, CEZASIZ KALMADI

Belediyenin idari yaptırım kararı tezgah kapatma cezası oldu Hendek Belediyesi kapalı pazaryerinde geçen hafta meydana gelen olayın ardından asayiş olayına karışanlar hakkında adli mercilere gerekli suç duyurusu yapılmasının ardından pazaryerindeki huzuru ve barışı bozmaya matuf esnaf hakkında Hendek Belediyesi Encümeni tarafından tezgah kapatma kararı bu sabah o esnafa tebliği edildi ve tezgahı kapatıldı.

SUÇ, CEZASIZ KALMADI
SUÇ, CEZASIZ KALMADI
Bu içerik 1093 kez okundu.

Zabıtaya sözlü ve fiili saldırıda bulunan esnafa encümen kararı tebliği edildi ve tezgah açılmasına müsaade edilmedi

Konuyla ilgili açıklama yapan Hendek Belediyesi yetkilileri; “  bizlerin  ilçemiz esnafının ve vatandaşlarının daha yaşanabilir bir Hendek için çalışmaları devam ediyor. Bu meyanda belediyemize ait olan kapalı pazaryerinde bir esnafımızın zabıta teşkilatımıza yönelik  sözlü ve  fiziki saldırısı adli makamlara taşınmış, idare olarakta  idari soruşturma neticesinde pazaryerinin huzurunu bozan esnafımıza belediye encümenimiz tarafından gerekli cezai müeyyide uygulanmıştır.

 Kimse hukukun ve kanunların üzerinde değildir

 Pazaryerinde tezgah açan yaklaşık 400’e yakın esnafımız idarenin aldığı kararlara uymakla mükelleftir. Bizler Belediye olarak her esnafımıza eşit mesafedeyiz.    Kimse hukukun ve kanunların üzerinde değildir.  Pazaryerinde haftalık tezgah açan esnafımıza idari yaptırımımızı uyguladık.” Açıklamasında bulundular.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları