bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

FIRTINA KOPARANLAR MAHÇUP OLACAK. AKTARMA TESİSİNDE BİRLİKTE ÇAY İÇECEĞİZ

Nuriye mahallesinde yıllardır vahşi çöp toplama merkezi olarak kullanılan alana bundan böyle çöp dükülmüyor. İlçe genelinde toplanan çöpler Hendek Belediyesi Belediye garajı içerisinde inşa edilen çöp aktarma tesisinin iki ay içerisinde hizmete gireceği ifade edilirken, toplanan çöplerin preslenerek Sakarya’da bulunan çöp arıtma merkezine taşındığı hepimizin malumu.

FIRTINA KOPARANLAR MAHÇUP OLACAK.  AKTARMA TESİSİNDE BİRLİKTE ÇAY İÇECEĞİZ
FIRTINA KOPARANLAR MAHÇUP OLACAK.  AKTARMA TESİSİNDE BİRLİKTE ÇAY İÇECEĞİZ
Bu içerik 2971 kez okundu.

KALDIRILACAĞI AÇIKLANAN ALANDA YOL KESME EYLEMİ VE ÇIKAN YANGININ ZAMANLAMASI OLDUKÇA MANİDAR

     Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, “çöp aktarma tesisini hizmet alacağımızı  ve bundan böyle Nuriye mahallesine hiçbir şekilde çöp dökülmeyeceğini gerek  yazılı basın gerekse sosyal medya üzerinden duyurmamızın  akabinden Nuriye mahallesinde yol kesme eyleminin başlatılması ve aynı günün akşamında başlayan yangının çıkıyor olmasının zamanlaması oldukça manidar.

BİRLİKTE ÇAY İÇECEĞİZ

     İlçemiz vatandaşlarımızın  yangın sebebi ile üç gün zehir soluması kabul edilebilir bir şey değil.  İnşallah çöp aktarma tesisimiz hizmete girdiğinde söylediğimiz gibi hiçbir şekilde koku, gürültü kirliği meydana gelmeyecek, bahse konu mahallemizin muhtarları ile orada çay içeceğiz. Böylece bugün ilçede gündem yapılmak istenen, kötülenen aktarma tesisimizin ne vatandaşımıza ne de çevreye zarar vermediğine bizzat şahit olacaklar” diyerek vatandaşlara seslendi.

   

BİR KAŞIK SUDA FIRTINA KOPARANLAR MAHÇUP OLACAKLAR

   Püsküllü; “ Hendek Belediyesi olarak her alanda çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bir yandan sıcak asfalt, bir yandan yaya kaldırımları, diğer yandan park ve bahçelerde peysaj  işlemlerimize devam ediyoruz.  Hiçbir vatandaşımız bir kaşık suda fırtına kopartanların söylemlerine, huzurun hakim olduğu  ilçemize ekilmek istenen nifak tohumlarına  itibar etmesin.  Çöp aktarma tesisimizin hizmete girmesi ile halkımız bunu daha iyi anlayacak ve ilçemiz adına karamsar tablo çizmek isteyenlerin değirmenlerine  bilmeyerek su taşıyanlar mahçup olacaklardır” dedi.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR