bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

SİYASETİN NABZI ÇAĞLAR AV BAYİİNDE ATTI

AK Parti kurulmasının ardından kurucu başkan olarak görev yapan Akyazı AKP ilçe başkanı Osman Karaoğlan, Hendek AK Parti ilçe başkanlığını üç dönem üst üste yaparak Hendek Belediyesi ile uyumlu çalışması neticesinde ilçe her alanda kendini göstermiş ve ülke genelinde bir çok ilk’e ev sahipliği yapmıştı. Eski Akyazı ilçe başkanı Karaoğlan’ın ise en dikkat çeken hizmeti Akyazı devlet Hastanesi olmuştu. Her iki başkanı iş yerinde konuk eden Hüseyin Çağlar misafirlerine ikramlarda bulundu.

SİYASETİN NABZI ÇAĞLAR AV BAYİİNDE ATTI
SİYASETİN NABZI ÇAĞLAR AV BAYİİNDE ATTI
Bu içerik 1003 kez okundu.

   

     Ak partide siyaset yapmak gönül işidir

    Mevkidaş iki başkanı  bugün Hendek Çağlar Av bayiinde gördük, sohbetlerine katıldık. Başkanlıkları dönemlerinde halkın hizmetlerinde olduklarını, bugün ilçe başkanlığı yapmıyor olsalar da halktan kopmadıklarını, telefonlarının 24 saat açık olduğunu ve her vatandaşın kendilerine ulaşabildiklerini  belirterek; “  AK Partide siyaset yapmak gönül işidir, her yiğidin harcı değil. Önemli olan koltuklardan kalktıktan sonra da sokakta gezerken halktan teveccüh görmek, hatırlanmak, aranıp sorulmak en büyük kazançtır” diyerek  mutlu olduklarını belirttiler.  Eski Akyazı Ak Parti ilçe başkanı Karaoğlan, kendisinin şu an itibarı ile sade bir vatandaş ve gönüllü bir Ak partili olduğunun altını çizerek; “ Şenay başkanımız üç dönem ilçe başkanlığının ardından siyasetten hiç kopmadı, 2014 yılında Hendek Belediye Meclis Üyesi  ve hemen akabinden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan vekilliği yapıyor, onun yükü benden daha ağır” diye konuştu.

Hizmetlerimde bana destek olan herkese teşekkürü borç bilirim

Bu pasa karşılık veren Şenay Sakal’da; “ Dün ilçe başkanlığım dönemimde olsun bugün büyükşehir başkan vekilliğimde olsun her vatandaşımın derdine partili partisiz gözetmeden müdahil oldum, çözüm noktasında gayret sarf ettim. Bu hizmetlerimde bana destek veren tüm dost, arkadaş ve partililerime teşekkür ediyorum” şeklinde karşılık verdi.           Ahmet Çileci

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?