bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HENDEK BELEDİYESİ´NDEN İKİ KAMPÜS ARASINDA ÖRNEK UYGULAMA

KAMPÜSE ÜCRETSİZ SERVİS Hendek Belediyesi, Sakarya Üniversitesi Hendek Kampüsü ve Serdivan Esentepe Kampüsü arasında ücretsiz servis uygulamasına bu yılda devam ediyor

HENDEK BELEDİYESİ´NDEN İKİ KAMPÜS ARASINDA ÖRNEK UYGULAMA
HENDEK BELEDİYESİ´NDEN İKİ KAMPÜS ARASINDA ÖRNEK UYGULAMA
Bu içerik 568 kez okundu.

 

Başkan Püsküllü’ye teşekkür

Hendek Kampüsü'nde eğitim gören öğrencilerin Esentepe Kampüsü'nde yer alan hizmetlerden (kütüphane vb) rahatlıkla yararlanmaları için geçtiğimiz yıllarda başlanan ve bu yıl da devam eden ücretsiz servis uygulaması için öğrenciler ve öğretim görevlileri Hendek Belediyesi’ne teşekkür ettiler. 

Eğitim Şehri Hendek

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek 'te eğitim gören öğrencilerin sorunlarını imkanlar ölçüsünde giderip eğitime destek verdiklerini belirterek  "İlçemizde bulunan eğitim fakültemizde dışarıdan da birçok öğrenci gelerek eğitim görüyor. Çocuklarımızın eğitimleri bizim için önemlidir. Belediye olarak eğitime destek anlamında elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret ediyoruz. Eğitim Fakültesi’nden Esentepe Kampüsü’ne giden öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bu konuda öğrencilerimizin ulaşım sıkıntısını gidermek için okul yönetimi tarafından belirlenen saatlerde ücretsiz servis kaldırıyoruz. Öğrencilerimiz de bu uygulamadan memnunlar. Eğitim şehri Hendek’imiz de eğitime destek vermeye devam edeceğiz “ Dedi.

Servis Saatleri:

Hendek-Esentepe      08.00- 10.30 – 13.30 – 16.00

 Esentepe-Hendek     09.00 – 11.30 – 14.30 – 17.30 

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları