bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Servetiye’liler teşekkür etti

Servetiye Mahallesi, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret ederek mahallelerine yapılan asfalttan dolayı teşekkür ettiler.

Servetiye’liler teşekkür etti
Servetiye’liler teşekkür etti
Bu içerik 412 kez okundu.

Servetiye Mahallesi Muhtarı Ali Levent ve mahalle sakinleri Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ yü makamında ziyaret etti. Bu ziyarette Hendek Belediyesinin Servetiye Mahallesi’ne yapmış olduğu çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Servetiye Mahalle Muhtarı Ali Levent ve beraberindekiler Başkan Püsküllü’ye teşekkür ettiler.

Hendek Belediyesi’nin 2017 yılında başlattığı asfalt çalışmalarından payını alan Servetiye halkının oldukça memnun olduklarını söyleyen Mahalle Muhtarı Ali Levent, “Başkanımızı her aradığımızda ulaşabiliyoruz ve sağ olsun taleplerimizi karşılıyor. Mahallemize bir de çocuk parkı istiyoruz”dedi.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  insan odaklı belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirtti ve “Her alanda yapılan çalışmalar belediyenin rutin görevleri arasında yer alıyor. Belediye olarak görevimizi yapıyoruz. Biz bir şey bahşetmiyoruz” dedi.

NOT: Hendek Kemaliye mahallesi 1191sokak sakinleri gazetemiz arayarak sesi olmamızı istediler. Kendilerinin de asfalt teşekküründe bulunmak için dört gözle sokaklarına asfalt dökülmesini beklediklerini ilettiler. YETKİLİLERE DUYURULUR.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR