bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Demirel, Zabıta haftasını kutladı

Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel,1-7 Eylül Zabıtalar haftası dolayısı ile yayınladığı kutlama mesajında; “Zabıta teşkilatımızın 191.ci kuruluş yılını kutluyorum” dedi.

Demirel, Zabıta haftasını kutladı
Demirel, Zabıta haftasını kutladı
Bu içerik 430 kez okundu.

Demirel, zabıta ile esnafın iç içe olduğunu vurgulayarak, "Toplum olmanın gereği olarak beklenen huzur ve düzeni yerine getirmeye çalışan zabıta ekiplerimiz ilçemizde özveriyle görev yapmaktadır. Ülkemizin en köklü kurumlarından bir tanesi olan Zabıta Teşkilatı birçok olumsuzluğa rağmen değişik görev alanlarında vatandaşlara hizmet vermektedir" dedi.

 Başkan  Demirel, mesajına şöyle devam etti; " Zabıtalar, toplumun güvenliği, sağlığı ve emniyeti açısından birçok görevler üstleniyorlar. Topluma faydalı olma noktasında ki çalışmaları 24 saat süren bir çalışmadır. Mesai gözetmeksizin gece gündüz demeden özveriyle çalışan tüm arkadaşlarımızın Zabıta Haftası’nı ve ülkemizin en köklü kurumlarından bir tanesi olan zabıta teşkilatımızın kuruluşunun 191. yılını kutluyor,  tüm zabıta mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları