bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

NERDEEEN NEREYEEEE?

YORUMSUZ... 16 Yıldır genelde ve yerelde iktidar gücünü elinde bulunduran Ak parti, diğer yanda nefesini iktidarın ensesinde hissettiren MHP 'nin bayram kutlaması... Bir yanda iktidar partisi temsilcilerinin bayram kutlamasında kamuoyuna verdiği mesaj, diğer yanda MHP'nin bayram kutlamasında yetkililerin gündeme dair açıklamamaları.... Ak parti kadrolarında yaşlılar dikkat çekerken MHP kadrolarındaki gençler dikkat çekiyor. Anlaşılan o ki Reis'in " teşkilatı gençleştirin" söylemi karşılık bulmamış...

NERDEEEN NEREYEEEE?
NERDEEEN NEREYEEEE?
Bu içerik 897 kez okundu.

PÜSKÜLLÜ; KURBAN ETMEYE DEĞİL KURBAN OLMAYA GELDİK

 

AK Hendek Bayramlaştı

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı’nın Kurban Bayramı bayramlaşma programı parti binası önünde gerçekleşti.

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı bayramlaşma programını parti binası önünde yaptı. Programa Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci,   Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve yönetimleri, mahalle temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen bayramlaşma programında partililer uzun kuyruklar oluşturarak bayramlaştı.

Dünya mazlumlarının tek umudu Türkiye Cumhuriyeti ve Cumhurbaşkanımızdır

Bayramlaşma sonrası parti binasına geçildi. AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, bir konuşma yaparak “ Dünya mazlumlarının tek umudu Türkiye Cumhuriyeti ve Cumhurbaşkanımızdır. Allah Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Bizler de Cumhurbaşkanımızı daha güçlü duruma getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bayramınızı kutluyor ve nice bayramlara hep birlikte girmeyi diliyorum “ dedi.

Bizler kurban etmeye değil, kurban olmaya geldik

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de konuşmasında “ Yapmış olduğunuz görev ve almış olduğunuz sorumluluklar, Cumhurbaşkanımıza verilen bir destektir. Birlik ve beraberliğimizi sağladıkça, ilimizde, ülkemizde ve Dünya’da bu ses getirecektir. Bizler kurban etmeye değil, kurban olmaya geldik “ diyerek, herkesin bayramını kutladı.

Birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi ortaya koymamız lazım

25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci de bir konuşma yaparak “ Dünyada ezilen Müslüman kardeşlerimiz var, bu doğrultuda birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi ortaya koymamız lazım. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun “ diyerek, partililerin Kurban Bayramını kutladı.

Hendek her zaman farkını gösteren bir ilçe olmuştur

Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün de “ Beraberce ülkemizi daha güzel günlere götürmeye azmetmemiz lazım. Hendek’i yıllardır bu kadrolar yönetiyor. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza eder, iyi işler yapmaya devam edersek bundan sonraki dönemlerde de iyi şeyler yapmaya devam ederiz. Verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyor, gece gündüz çalışıyoruz. Hep birlikte mücadelemize devam edeceğiz. Durmak yok yola devam. Çok çalışacağız, Hendek her zaman farkını gösteren bir ilçe olmuştur. Kurban Bayramınızı kutluyor, birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlar geçirmenizi diliyorum “ dedi.

 

Konuşmaların ardından bayramlaşma programı sona erdi.

 

MHP GÜNDEMLE İLGİLİ NE KONUŞTU!

 

 

MHP Hendek İlçe Teşkilatı Bayramlaştı
MHP Hendek İlçe Teşkilatı Bayramlaşma programı yoğun katılımla teşkilat binasında gerçekleşti.
MHP İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen Kurban Bayramı bayramlaşma programına MHP İl Başkanı M. Levent Bülbül, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, İlçe Yönetimi, Meclis Üyeleri, eski İlçe Başkanları, Partililer ve vatandaşlar katıldı.
Türk İslam Âleminin Kurban Bayramını kutlayan İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu değerlendirmelerde bulunarak birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.


Babaoğlu’nun ardından MHP İl Başkanı M. Levent Bülbül ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunarak Kurban Bayramını kutladı.


Konuşmaların ardından İlçe Binasında yapılan bayramlaşmadan sonra yapılan ikram ve sohbet ile bayramlaşma fotoğraf çekimi ile sona erdi.

NOT:Keşke gündemle ilgili neler açıkladıklarını öğrenebilseydik!!!

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR