bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Hendek’te 33 kesimhaneye tam not

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kurban Bayramının ilk günü, kesimhaneleri gezerek vatandaşlarla bayramlaştı, kesimhane sahiplerine teşekkür belgesi verdi.

Hendek’te 33 kesimhaneye tam not
Hendek’te 33 kesimhaneye tam not
Bu içerik 787 kez okundu.

Başkan Püsküllü kesimhaneleri gezdi  

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve başkan yardımcıları 33 kurban kesimhanesini gezdi. Başkan Püsküllü ve başkan yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı ve Hasan Altuntaş,  kesimhane sahiplerini başarılı uygulamadan dolayı tebrik edip, teşekkür belgesi verdi. Başkan Püsküllü, vatandaşlarla tek tek bayramlaşıp, çocuklara da bayram harçlığı verdi.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, başkan yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı, ve Hasan Altuntaş sabahın erken saatlerinden itibaren  toplu kurban kesimhanelerini gezerek, vatandaşlarla bayramlaştılar.

Örnek uygulamaya yoğun ilgi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Hendek Belediyesi zabıta ekipleri, Toplum Sağlığı Merkezi, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile ilçe müftülüğü tarafından da bayram öncesinde kurban kesimhaneleri titizlikle denetlendi. Vatandaşlar İslami kurallara uygun ve hijyenik ortamda kurbanlarını gönül rahatlığı ile kestirdiler. Uygulamadan memnun kalan vatandaşların kesimhanelere ilgisi yoğun oldu. Vatandaşlar uygulamadan dolayı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye teşekkür etti.   

Uygulama başarılı, çevre temiz, vatandaş memnun

Kesimhaneleri tek tek gezen ve vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Püsküllü, sokaklarda kurban kesiminin önlenmesi ile hem çevre temizliğinin olduğunu hem de vatandaşın uygulamadan memnun kaldığını belirterek “ Kesimhane sahipleri ve vatandaşlarımızın da uygulamamıza destek vermeleri ile her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı’nda ilçemizde çirkin görüntüler olmadı. Ekiplerimiz de bayram öncesi tespit edilen kesimhaneleri titizlikle inceliyor ve yapılması gerekenler konusunda kesimhane sahibini bilgilendiriyor. Herhangi bir sorun yaşanması ihtimaline karşı nöbetçi veteriner hekimimiz de hazır bulunmaktadır. Kesimhane sahiplerine kurallara uygun olarak kesim yaptıkları, vatandaşlara da duyarlılıklarından dolayı, çevre temizliğine katkıda bulundukları için teşekkür ediyorum" Dedi.

Kesimhane sahipleri ve vatandaşlar da uygulamasından memnuniyetlerini dile getirerek Başkan  Püsküllü ’ye teşekkür ettiler.

   

Teşekkür belgesi verildi

Kesimhane ziyaretlerinde Başkan Püsküllü ve başkan yardımcıları, kesimhane sahiplerine kurallara uygun ve çevre temizliğine katkıda bulundukları için teşekkür belgesi verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR