bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İLÇEMİZDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

14:00–14:30 Müftülük Toplantı Salonunda Halkla Bayramlaşma 14:35–14:50 İlçe Emniyet Müdürlüğünde Bayramlaşma 14:55–15:10 İlçe Jandarma Komutanlığında Bayramlaşma 15:15–15:30 Hendek Melek Nişancı Huzurevinde Bayramlaşma 15:35–16:00 Devlet Hastanesinde Bayramlaşma ve Hastaları Ziyaret

İLÇEMİZDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
İLÇEMİZDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
Bu içerik 406 kez okundu.

 

İlçemiz kaymakamı Orhan Burhan yayınladığı bayram mesajında; 

Bayramlar insanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan günlerdir. Manevi duyguların zirveye çıktığı bu günlerde fakiri, kimsesizi, yetimi, öksüzü, yaşlıyı her zaman bağrına basmış bir toplumun fertleri olarak, yardımsever halkımızın, kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklar ile ilgiye muhtaç yaşlılarımızdan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceğine inanıyorum.

Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu Kurban Bayramı’nı en iyi şekilde değerlendirerek, bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimseyerek yaşamalıyız.

Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum.

Bayramın birlik beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesi dileğiyle bütün hemşerilerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’TE KESİMHANELER DENETLENDİ
HENDEK’TE KESİMHANELER DENETLENDİ
Sıcak asfalta ön hazırlık 35 bin ton asfalt atılacak
Sıcak asfalta ön hazırlık 35 bin ton asfalt atılacak