bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

KOOPERATİF BAŞKANLARINDAN TEŞEKKÜR

Dünyaya pazarlanan içme suyu fabrikalarının büyük çoğunluğunun güzergah olarak kullandıkları eğri büğrü yol ve yıkılacak korkusu ile geçilen eski Çakallık köprüsü ve çetin kış şartlarında sürücülerin korkulu rüyası olan Gökçekoğlu rampasında yapılan yol genişletme, köprü ve sıcak asfalt çalışmalarının sonlanmasının ardından kooperatif başkanlarından teşekkür geldi.

KOOPERATİF BAŞKANLARINDAN TEŞEKKÜR
KOOPERATİF BAŞKANLARINDAN TEŞEKKÜR
Bu içerik 900 kez okundu.
   
     Hizmete açılan yeni köprü ve güzergahın sıcak asfalt ile buluşmasının ardından Çakallık köprüsü üzerinde buluşan  Çamlıca taşıyıcılar kooperatifi yönetim kurulu üyeleri, Çamlıca minibüsçüler kooperatifi başkanı,  Çakallık mahalle muhtarı  ortaklaşa teşekkür mesajı yayınladılar.
 
 
    Kooperatif başkanları, yayınladıkları teşekkür mesajında; “ bizleri büyük eziyetten kurtaran bu yolun yapımında emeği geçen başta Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımız Zeki  Toçoğlu’na, Büyükşehir Belediye başkan vekili Şenay Sakal’a, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye, MHP  Hendek belediye Meclisi üyesi ve Büyükşehir Belediyesi ulaşım komisyonu üyesi Hüdaverdi Bahadır’a ,Hendek belediyesi koordinatörü ve Hendek Belediye Meclis üyesi M. Nedim Alkan’a ve isimlerini sayamadığımız daire başkanlarına, çalışmalarda görev alan tüm  asfalt ekibine ve yolun açılmasından bu güne kadar geçen süreç içerisinde bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.   AHMET ÇİLECİ - HENDEK
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR