bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

‪‪ BUNA YÜREK DAYANMAZ!‬‬

İnci, her zamanki gibi yine kimsesizlerin kimsesi oldu.

‪‪     BUNA YÜREK DAYANMAZ!‬‬
‪‪     BUNA YÜREK DAYANMAZ!‬‬
Bu içerik 1015 kez okundu.

   

Hastanede yaralıları ziyaret etti, sahip çıktı

 Dün sabah ilçemiz Çamlıca mahallesinde Köseköy mevkiinde  rızıklarını kazanabilmek adına  bölgemize fındık toplamaya gelen Mardin ili Kızıltepe nüfusuna kayıtlı vatandaşlarımızın yaşadıkları elim kaza neticesinde 7’si kaza mahallinde biri de kaldırıldığı hastanede  genç yaşta hayata veda eden kardeşlerimizin acısını paylaşan eski Hendek belediye başkanı ve 25.dönem Sakarya  milletvekili Ali İnci, yine kimsesizlerin kimsesi oldu ve hem cenazeler hem de hastanede tedavi gören vatandaşlara sahip çıktı.

    Kaymakam Ayhan karşıladı

    İlçemizde 5 yıl görev yapmasının ardından Kocaeli Marka sekreterliğine atanan ve 15 Temmuz darbesi sonrasında Mardin Belediyesine atanan ilçemiz kaymakamı Mustafa Ayhan tarafından karşılanan Hendek heyeti birlikte taziye çadırını ziyaret ettiler. 

    İnci ve baylan taziye çadırında

    Yaşanan olayın ardından kazazedelerin yakınları ile de ilgilenen İnci, beraberinde Hendek Belediye başkan yardımcısı Sinan Baylan ile birlikte Mardin ili Kızıltepe ilçesine kadar eşlik etti.Kızıltepe ilçesinde kurulan taziye çadırında acılı kardeşlerimize taziyede bulunan İnci ve Baylan, hep birlikte cenaze namazına katıldılar.

     Sözün bittiği yerdeyiz

     Yaşanan olaylar nedeni ile görüşünü aldığımız İnci; ”  Sözün bittiği yerdeyiz. Kardeşlerimiz rızık peşine geldikleri ilçemizde elim bir kaza sonucu hayatlarını kaybettiler, dayanılacak gibi değil, Allah hayatını kaybeden işçi kardeşlerimize rahmet, yakınlarına ve acılı ailelerine sabırlar ihsan eylesin, mekanları cennet olsun. Allah hiçbir aileye böylesi acılar yaşatmasın” dedi.

  

  

 

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?