bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

TURNUVA SONA ERDİ

Abhaz Adige köyleri Voleybol turnuvasının 10 uncusu ana vatanı Abhazya’da şehit düşen Tsıba Efkan Çağlı adına düzenlendi. 24 takımın katıldığı turnuva 2 ay sürdü.

TURNUVA SONA ERDİ
TURNUVA SONA ERDİ
Bu içerik 575 kez okundu.

 

  Turnuva böyle başladı 

Açılışını Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı  Zeki Toçoğlu, Sakarya Ak Parti il başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye  başkanı İrfan Püsküllü,   Sakarya MHP milletvekili Zihni Açba, Sakarya MHP İl Başkanı Levent Bülbül, MHP Hendek ilçe başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Meclis üyesi Hüdaverdi Bahadır, Sakarya  Abhaz derneği başkanı  Oral Kobaş, Emniyet Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Daire Başkanı Metin Özkan, Sakaryalı iş adamı  Erkut  Aşoğlu, İzmir’in en yüksek gökdelenini inşa eden Hendekli işadamı Şenol Sakal, Hendek Belediye meclis üyesi Şenay Sakal ve M. Nedim Alkan, Karatoprak, Aşağı Çalıca ve Yeşilyurt mahalle muhtarları  ile birlikte Soğuksu mahallesinin ileri gelenleri tarafından yapılan voleybol turnuvası dün akşam oynanan final müsabakası ile sona erdi.

     Turnuva böyle sona erdi.

   Çakallık turnuvanın dördüncü takımı oldu

    24 takımdan oluşan turnuvanın dün akşam oynanan müsabakalarında  ilk müsabaka üçüncülük-dördüncülük müsabakası Çakallık ile Akbalık  takımları arasında oynandı ve müsabaka Akbalık takımının 3-2’lik galibiyeti ile sona erdi.

    

    Şampiyon Tahirağa

    Turnuvanın heyecanla beklenen final müsabakasında ise iki Düzce takımı karşı karşıya geldiler.  Esmahanım takımı ile final müsabakasına çıkan Tahirağa takımı rakibine hiç set vermeden müsabakayı 3-0 net skorla kazanarak 2017 Voleybol turnuvasının şampiyonu olarak kupasını müzesine götürdü.

   Kupalar Özkoç ve Püsküllü’den

  Müsabakalarda dereceye giren takımlara  kupalarını CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü tarafından verildi.  AHMET ÇİLECİ - HENDEK

   

 

   

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?