bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İŞTE MUHTAR İŞTE HİZMET

Muhtardan anlamlı söz.Sabırla helva koruk olur... Yayalar mahallesi muhtarı Hasan Ayar, kendi mahallesini diğer mahalleden ayırmadı ve komşu mahallenin sıcak asfalt çalışmalarını da yakından izledi. Sabrın önemine vurgu yapan muhtar Ayar; “ sabırla helva koruk olur” diye konuştu.

İŞTE MUHTAR İŞTE HİZMET
İŞTE MUHTAR İŞTE HİZMET
Bu içerik 718 kez okundu.

 

 Mahalle sakinlerinin hayır duaları eşliğinde çalışma yapan ekipler kendilerine gösterilen misafirperliklerinden dolayı  mahalle halkına teşekkür ettiler.

      Alkan, Kula ve Ayar çalışmaları yerinde izlediler

     Mahallesindeki yolların sıcak asfaltla kaplanmasını yerinden takip eden Yayalar mahallesi muhtarını dernek başkanı Emin Kula’da yalnız bırakmadı. Koordinatör Mahmut Nedim Alkan ile birlikte mahalledeki çalışmaları inceleyen Kula ve Alkan, “ vatandaşa hizmet etmenin hazzı bir başka. Bu fırsatı bana veren Rabbime  şükürler olsun.” Diyerek ilçemizin  programa dahil edilen 2017 sezonu sıcak asfalt çalışmalarını yürüten Büyükşehir Belediye başkanımıza ilçe halkım adına teşekkür ediyorum” dedi.

   

Yayalar mahallesi muhtarı Hasan Ayar’da  görüşlerini; “ Hendek Büyükşehir kanunu çerçevesinde coğrafi olarak çok büyüdü, ekonomik olarak zenginleşti. Kimsenin elinde sihirli değnek yok biraz sabırlı olmak gerek. Bu hizmetler kendiliğinden olmuyor. Bölgemizin hava şartları malum. Gönül ister ki her yer sıcak asfalta kavuşsun.  Asfalt süresi belli. Ancak realiteyi göz ardı edemeyiz. İsyanla, bağırıp çağırmakla bir yere varılamıyor. Hizmetin yapılmasının ardından dün yaptıklarını, söylediklerini unutanlar bugün hiçbir şey yokmuş gibi yapılan hizmetin  sonrasında teşekkür etmek biraz naif oluyor bu da onların sorunu” diyerek hizmette emeği olanlara mahalle halkı adına teşekkür etti.  

 

AHMET ÇİLECİ -HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?