bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İnci’nin rüyası gerçekleşiyor

Transit yolun fikir babası eski Hendek Belediye başkanı İnci’nin döneminde başlatılan, hukuki prosedürü ve yer sahipleri ile ikili ilişkiler çerçevesinde vatandaşların rızası ile Gökçekoğlu rampasından başlayıp Çakallık mahallesinin çevresinden dolanarak Balsu fabrikasına kadar uzanan transit yolun sıcak asfaltına başlandı.

İnci’nin rüyası gerçekleşiyor
İnci’nin rüyası gerçekleşiyor
Bu içerik 1653 kez okundu.

Toplamda dört köprü inşa edildi. Baha inşaatın bila bedelsiz çalışması takdir topladı

    Güzergah üzerinde üç adet köprü ile birlikte Çakallık mahallesinde de bir olmak üzere toplamda dört köprü inşa edildi. Transit yolda Gökçekoğlu rampasının çetin kış şartlarında sürücülerin korkulu rüyası olmaktan çıkarılması adına Çamlıca’nın yetiştirdiği MHP’nin aktif Hendek Belediye Meclisi üyesi Hüdaverdi Bahadır’ın direktifleri ile  Baha inşaata ait iş makinaları ve personelince bila bedelsiz olarak yol genişletilmesinin yanı sıra  dolgu işlemleri yapılarak  sıcak asfalta hazır hale getirildi.

 

     Koordinatör Alkan ve meclis üyesi Bahadır çalışmaları yerinden takip ettiler

    Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi yapılan, alt yapı ve köprülerin tamamlanmasının ardından bugün Hendek  Ak Parti Belediye Meclis üyesi ve koordinatör Mahmut Nedim Alkan ve MHP  Meclis üyesi Hüdaverdi Bahadır   gözetiminde sıcak asfalt çalışmasına başlandı. Asfalt çalışmalarının üç gün içerisinde bitirileceği öğrenildi.

    Gökçekoğlu rampası korkulu rüya olmaktan çıktı

    Kerem Ali dağı eteklerindeki Çamlıca beldesinden dünyaya su pazarlayan ilçemizdeki su fabrikalarının ürünlerini taşıyan  birçok aracın yolun dik ve dar oluşu nedeni ile kazaya sebep olmuş, can kaybı yaşanmasına rağmen büyük oranda maddi zararlar oluşmuştu.

     İnci, Toçoğlu ve Püsküllü’ye teşekkür ederiz

     Çamlıca Tırcılar kooperatifine bağlı tır sürücüleri yol hakkında görüşlerini;”  Dünyaya su pazarlayan ilçemizden tırları köy içerisinden daracık yollardan kurtaran yetkililerimize teşekkür ederiz. İlçemize yakışan bu hizmet yüzyıllara hitap edecektir. Yapılan bu çalışma neticesinde hem araçların trafik güvenliği hem de yayalarımızın can güvenliği sağlanmıştır. Çetin kış şartlarının hakim olduğu bölgemizde artık sorun yaşamayacağız. Yolun fikir babası Ali İnci başta olmak üzere köprüleri ve yol çalışmasını başarılı bir şekilde sonlandıran Büyükşehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu’na, bu çalışmalarda büyük katkısı olduğuna inandığımız Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye teşekkür ediyoruz” dediler.   AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?