bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ŞEYTAN BUNUN NERESİNDE ?

Aynı kurum tarafından inşa edilen ve yıllarca kullanılan araç cebi’nin yine aynı kurum tarafından servis dışı bırakılmasının hikmeti nedir?

ŞEYTAN BUNUN NERESİNDE ?
ŞEYTAN BUNUN NERESİNDE ?
Bu içerik 1096 kez okundu.

      Hendek – Adapazarı  D-100  bölünmüş  karayolu üzerinde  Akova mevkiinde, Hendek Belediyesinin iş ocaklarının, hemen yolun karşısında Hendek istikametinde alman Caritas firmasının hibe olarak yapıp Milli Eğitime devrettiği Meslek Lisesi ve bitişiğinde Akova spor kulübü kompleksinin bulunduğu  mevkide yayaların  can güvenliği için inşa edilen üst geçit, araçların şerit değiştirmelerini güvenle yapabilmelerine imkan sağlayan kavşaktaki CEP bilinmeyen nedenle Karayolları ekiplerince dubalar çakılmak sureti ile servis dışı bırakıldı. Aynı kavşakta  yine karayolları ekiplerince ışıklı sinyalizasyon kurulmasına rağmen aradan geçen yaklaşık bir yıldır enerji verilmemesi nedeni ile görsel çirkinlik arz eden bir mevkiden bahsediyoruz.

    Bölünmüş yolun araç trafiğine açılmasından bu güne işlevine devam eden, CEP bilinmeyen bir nedenden ötürü karayolları ekiplerince dubalar çakılarak servis dışı bırakıldı.

   Yolu yapan karayolları…

  CEP’i yapan karayolları…

    Soru şu:

   Cep yasal değil ise niçin inşa edildi?

   Yok yasal ise niçin dubalarla servis dışı bırakıldı?   AHMET ÇİLECİ - HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları