bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Koff Animation iftiharla sunar...

Koff Animation toplumun ortak belleğinde yer eden en önemli isimlerine saygı duruşunda bulunmaya efsane başkan Süleyman Seba ile devam ediyor.

Koff Animation iftiharla sunar...
Koff Animation iftiharla sunar...
Bu içerik 418 kez okundu.

Tarihe unutulmaz izler bırakan isimlerin yer aldığı seri, bu kez Beşiktaş’ın unutulmaz başkanı Süleyman Seba’yı, Kabataş Erkek Liseliler Derneği’nin değerli katkılarıyla konuk ediyor.

Başkan Seba’nın ölüm yıldönümü anısına hazırlanan film, Koff Animation’ın kaptanı Gökhan Okur’un yönetmenliğinde izleyici karşısına çıktı.

Süleyman Seba’nın hayat hikayesini, gerçek üstü bir anlatımla ele alan film, Koff Animasyon’un Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube resmi hesaplarında eş zamanlı olarak yayınlandı.

2015 yılında hazırlanan ilk film; Türk sanat müziğinin büyük ustası Zeki Müren’in hayatını konu etmişti. Bu filmi, Mart ayında arabesk müziğin damar sesi Müslüm Gürses filmi izledi.

Efsanelerin hayatlarına selam duran bu filmler izleyici tarafından çok sevildi, yoğun tebrik ve takdirle karşılandı.

Kariyerindeki başarılarıyla, başta Beşiktaş camiası olmak üzere tüm futbol severlerin takdirini toplamış bir isim olan Süleyman Seba, 2014’te aramızdan ayrılarak tüm sevenlerini yasa boğdu.

Seba’nın hayatındaki altın düğümleri, kariyer eşikleri, arzuları, tutkuları ve hayalleri bu filmle unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Bu önemli anıyı yeniden canlandırırken en büyük destekçimizin de Kabataş Erkek Liseliler Derneği olduğunu da belirtmeden geçmemek gerekir.

Bu animasyonun dijital ortamdan elde edilecek gelirinin bir kısmı, 1946 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden mezunu olan Süleyman Seba'nın adına kurulan Kabataş Erkek Liseliler Derneği Süleyman Seba Burs Fonu‘na bağışlanacaktır.

 

Koff Animation Kimdir?

 

Koff Animation 2012’de İstanbul’da animasyona gönül veren çekirdek bir kadroyla çalışma hayatına başlamış bir yaratıcı içerik stüdyosudur. Kuruluşundan bu yana pek çok reklam ajansı ve kurum için animasyon filmler üretmektedir.

Filmin yayınlanacağı hesapların linkleri aşağıdadır.

Youtube: youtube.com/koffanimationistanbul

                        ya da https://www.youtube.com/channel/UCuNZLqt1BOsM8bjAvHVerCQ

 

Facebook: https://www.facebook.com/koffanimation/

 

Twitter: https://twitter.com/koffanimation

 

İnstagram: https://www.instagram.com/koffanimation/

 

 

Süleyman Seba Animasyon Filmi Fragman linkleri:

 

1-   https://youtu.be/ceYGPQhV7x8

 

 

2- https://youtu.be/RSAKD-_gU3g

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SOFU ISINMA TURUNDA
SOFU ISINMA TURUNDA
2019 Yılının İlk Madalyaları
2019 Yılının İlk Madalyaları